diş teli fiyatları

‘Primci’ Hilal Cebeci Tepkileri

Hilal Cebeci’nin yeni prim klibi sosyal medyada çok tepki gördü. La casa de papel çakması bir klip ile dizi karakteri olan Tokyo’ya benzeme hevesi Hilal Cebeci‘yi komik duruma düşürdü.

‘Primci’ Hilal Cebeci Tepkileri

Kapak fotoğrafı hazırlamak için klibi 0,25 saniye hızla izlemek zorunda kaldım. O şekilde bile tam olarak klip değeri oluşturan veya görsel oluşturabilecek bir kare bulamadım. Sürekli olarak zoom görüntüler ve saniyelik geçişler ile bir etki yaratılmaya çalışmış baştan aşağı saygısızlık ve prim kokuyor.

Hilal Cebeci‘nin ise yıllardır yaptığı şarkılara ve görsellere bakma fırsatını buldum yıllar sonra. Komedi filmlerinde mafya babalarının yanında sarışın ‘Bana kaset yapacaksın demi’ diyen kadınların amacını gerçekleştirmiş hali gibi birşey. Sosyal medyada büyük tepki çekmesinin nedenide kendisini hâla savunabiliyor olması diyebilirim.

2. Dünya savaşında Faşizme karşı yapılan direnişlerde halkın marşı olarak bilinmiş ve bir direnişin marşı olarak akıllara kazınmış olan. Her direnişte olduğu ve bir şeyleri kazanmak için hayatını kaybedenler olduğu gibi bur direniştede büyük kayıplar verilmiştir. Bir direniş simgesi olarak akıllarda kalan bu şarkıyı özelliklede son zamanlarda çokça izlenmesi ve sevilmesiyle bilinen La casa de papel dizisinde duyduğumuz Çav Bella şarkısı yine herkesin sevdiği ve eğlenceli ritmiyle kulaktan kulağa yayılmıştır.

Tarihini bilmiyorum araştırma gereğide duymadım tam tarih için Hilal Cebeci Çav Bella isimli şarkısı bir yana özellikle klibi ile büyük tepsi çekti. Bir direnişin marşını Twerk klibi ile bağdaştırmasını bir eğlence yada disko müziği tarzında görüp La casa de papel dizisinde kullanılan kostüm ve karakter makyajı ile diziyi seven kişileri belliki kitle olarak görmüş ve saldırısını yapmış.

Tabiki sosyal medyanın acıması yoktur, karakteristik saçmalıklarından tutun bir direniş marşını eğlenceli bir klip haline çeviren Hilal Cebeci Primci olarak adlandırıldı ve henüz tarihini bile araştırmadığı, Bella ciao nasıl ve ne şartlarda söylendiğini bilmediği söylendi.

İŞTE TEPKİ ÇEKEN O KLİP

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Gri SEO…