Rufus indir

Format atmak için artık CD ve DVD kullanma dönemini çok geride bıraktık. Özellikle en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows için Format flashı yapmak ve bu flash ile format atmak çok daha kolay.

Rufus Programı İndir
Rufus programı ile kendi Windows format flashınızı oluşturabilirsiniz.


Sadece bir kaç küçük adım ile flash belleğinizi ile çok daha hızlı şekilde format atabilir hale dönüştürmek ister misiniz? Windows 7, 8, 10 ve 11 gibi sürüm fark etmeksizin Rufus programı ile kendi format flashınızı oluşturabilirsiniz.

 

Rufus indir

DVD ile format atma süresine göre çok daha kısa süren flash bellekler artık günümüzde DVD’nin yerini tamamen aldı diyebiliriz. Yeni bilgisayarlarda ve özellikle performans ağırlıklı oyuncu bilgisayarlarında DVD sürücü olmaması bunun en büyük kanıtlarından. Hatta günümüzde bir çok laptopta bile CD/DVD sürücü görmek mümkün değil.

Bu nedenlerle bilgisayarımıza yeni bir işletim sistemi kurmak veya yenilemek için Flash bellek ile format atmak zorunda kalıyoruz. Sizin için bu süreçte bize yardımcı olacak Rufus programını anlatıyoruz. Uefi destekli olarak Windows format flashı yapmak için kullandığımız bu program dosya boyutu olarakta oldukça düşük ama özelliklerine yaptığı iş oldukça büyük diyebiliriz.

Son Sürüm Rufus İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri