Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme

Güvenliğe önem veren insanların ortak özelliği telefonlarındaki mesajları hemen silmeleridir. Mesajlarının başkalarının eline geçmesinden ise nefret ederler. Bu tür insanların hoşuna giden hatta bayıldıkları bir yeniliği  whatsapp   geçen günlerde duyurmuştu. Artık mesajlarınızı sadece kendinize ait sohbet ekranından değil karşı tarafın telefonundan da silme imkanı doğuran bu özelliği oldukça sevinçle karşılandı. Sizlere sağlanan bu özelliğin whatsappın son yıllarda attığı en büyük yenilikçi adım olarak düşünülüyor.

Çünkü insanların mesajlarını sileceği zaman yaptığı işlem whatsapp mesaj silme idi ama  bu işlem sadece kendi telefonunuzun ekranında görebileceğiniz yani sadece sizi ilgilendiren bir durum idi karşınızdaki kişi bu sohbeti silmediği zaman ileri ki zamanlarda bu mesajlaşmalar sizin karşınıza çıkabiliyordu.Bundan kurtulma konusunda yapacağınız tek şey whatsapp kullanmamak gibi bir şey olabilirdi ama bu durum şu anlık imkansız gibi bir şeydir.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme

Çünkü anne babanızdan tutun tüm arkadaş çevrenize kardeşine ve hatta tüm dünya bile mesajlaşmak için bu programı tercih ediyor ayrıca ücretsiz bir uygulama olması insanları cezbeden bir özelliği sadece internetten paketinizden kullandığı veri ile mesajlaşabileceğiniz evinizde wifi varsa hiçbir şekilde ücret ödemeden kullanabileceğiniz bir programı olması Whatsapp programını değerli kılan şeylerden bazıları ayrıca programın telefonda kapladığı depolama alanının küçük olması kesinlikle büyük bir avantaj yaratmakta ve kullanıcıları cezbetmektedir.

Silinen mesajları geri getirme

Çözüm olarak üretilen bizlerin işine oldukça yarayan bu yenilikçi teknoloji işimize yaramasının yanı sıra yedekleme konusunda whatsapp’ın çığır açtığını bir kanıtı gibi bunun ne kadar uzun süreli olması bir o kadar da tartışılır bir konu olabilir. Yeni gelen whatsapp silinen mesajları geri getirme haberi milyonlarca kullanıcı olan bu şirketin bu kadar veriyi ne kadar koruyacağından emin olmakta fayda var.

Bu oldukça zor ama bir o kadarda insanları heyecanladıran insanların isteklerinin ne kadar da önemsendiğinin bir kanıtı da olabilir. Kullanıcı bilgilerin peynir ekmek gibi anket şirketlerine satıldığı bu dönemde bu kadar bilgiyi korumak kollamak adına yapılan her faaliyeti ayakta alkışlamak bize düşen yegane şey gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri