ŞOK 20 EYLÜL 2018 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDI

BEKLENEN ŞOK MARKETİN 20 EYLÜL 2018 KATALOĞU YAYINLANDI.
ÜRÜNLERİ AŞAĞIDAKİ KATALOGLARDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ŞOK 20 EYLÜL 2018
YAYINLANDI

Okullar açıldıktan bir kaç gün sonra marketlerde yerini alacak olan şok market indirim ürünleri sonunda belli oldu. Özellikle ev hanımların tercihi olacak olan ürünleri ile ütüden dolap ve saç kurutma makinasına kadar tam bir ev elektroniği kataloğu olarak tercih edilmiş.


Daha önceki kataloğu tamamen kırtasiye ürünleri sunan Şok market bir çok öğrenciye ve aileye çok güzel ürünler sunmuştu. Sonrasında artık kırtasiyeden ilk etap olarak ev elektroniği ve eşyasına geçiş yaparak normal indirimlerine geri dönecek gibi duruyor.

 – ŞOK 20 EYLÜL 2018 –
EV ELEKTRONİĞİ KATALOĞU

Saç kurutma makinası ve ütü gibi ev elektronikleri yanında yarım bir katalog sayfasınıda Makyaj ürünleri ile doldurması tam bir ev hanımı kataloğu söylemimizi ispatlıyor gibi. Mutfak ürünlerinide unutmayan Şok bakliyat ürünleri içinde büyük bir indirim sunmuş gibi duruyor.

Şarküteri ve et ürünlerindede büyük indirim sunan Şok market 16 TL gibi bir fiyata kıyma satarak bir çok ailenin kolaylıkla et tüketebilmesine yardımcı oluyor.

Her keseye uygun şekilde ne çok pahalı nede kalitesiz diyebileceğiniz ürünleri ile bir çok müşterinin beğenisini kazanacak gibi duruyor.
Kataloglardaki ürünleri Şok 20 Eylül 2018 tarihinde marketlerden satın alabilirsiniz.

ŞOK KATALOĞU HAKKINDA
YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Toplamda 8 sayfa olarak çıkan Şok kataloğunda genel ağırlık kırtasiye ürünlerine verilmesi bir çok müşteri için güzel olsada kırtasiye ile pek alakası olmayan müşteriler için hayal kırıklığı diyebiliriz.Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın