ŞOK 22 Ağustos 2018 Kataloğu

Gıda sektöründe indirim hizmeti sunan başlıca mağazaların aktüel indirim kataloglarını yayınladığımız hizmet menüsüne Şok Aktüel kategorinide ekledik. Artık A101 yanında Şok indirimlerinide takip etme fırsatı bulabileceksiniz. En kısa zamanda daha önce oluşturulan Bim ürünlerinide aktif şekilde sunmayı hedefliyoruz.

ŞOK 22 AĞUSTOS 2018 KATALOĞU YAYINLANDI

Şok marketin bu kataloğu Şok 22 Ağustos 2018 kataloğunda bulunan indirime girmiş olan ürünleri sunuyoruz. Genellikle ev/mutfak elektroniğine önem verdiğini bildiğimiz Şok yine indirimler arasında göze çarpanlar onlar oluyor.

  • ŞOK SİNBO ELEKTRİKLİ ÇAY SETİ

Dual ısıtma sistemi ile Sinbo’nun bu çay seti %90 oranında size enerji tasarrufu yaptıracaktır. 1.7 L kapasiteli su ısıtıcı haznesi paslanmaz çelikten üretilmiştir. 0.7 L kapasiteli demlik kısmı ise camdan yapılmış ve çay tadının korunması amaçlanmıştır. Şok 22 Ağustos kataloğunda bulunan Sinbo çay setinin çayı ve suyu sıcak tutma özelliği, otomatik kapanma gibi özellikleride mevcuttur. Aşırı ısınma ve susuz kalışmayı engelleme özellikleride bulunuyor. Yıkanabilir çay süzgeci ve paslanmaz çelik filtresi ile evinizde çay demlemenin en eğlenceli anlarını yaşatacak bir çay setinden bahsediyoruz. 99.90 TL gibi büyük bir indirimle sunuluyor üstelik.

  • BORCAM VE PAŞABAHÇE KALIPLAR VE TABAK SETLERİ

Daha öncede söylediğimiz gibi şok indirimleri genellikle ev hanımlarının ilgisini çeken cinsten oluyor ve kullanımı çok seviyorlar. Kek kalıpları ve tabakları ile bu katalogdada ev hanımlarının ilgisini çekecek gibi duruyor.

22 AĞUSTOS ŞOK KATALOĞU HAKKINDA YORUM YAPIN

Kataloglar hakkında yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Size katalog bildirimlerinde daha iyi hizmet verebilmemiz için bize fikir verin.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın