ŞOK 25 EYLÜL 2018 KATALOĞU

ŞOK MARKET İNDİRİMLERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN
ŞOK AKTÜEL SAYFASINI SIK KULLANILANLARINIZA EKLEYEBİLİRSİNİZ!

Şok market yeni bir katalog ile karşımızda. 19 Eylül tarihinde başlayarak 25 Eylül günü son bulan indirimlerde genellikle ev hanımlarının çok hoşuna gidecek ürünler listeleniyor. Son gün olması nedeniyle kalmama ihtimali olsada kontrol etmekte fayda var tabiki.

  • Çubuk Blendir: 700 Watt gücünde motora sahip iki kademeli hız kontrolü ile normal ve Turbo kullanım seçenekleri bulunana Çelik uçlu paslanmaz bıçaklı parçalayıcı aparatı ile 700 ml blender kabı ile ev hanımlarının ve çeyiz için ürün araştırmasındaki kişlerin mutfaklarında kullanmak isteyeceği ürünleren diyebiliriz. Şok 25 Eylül 2018 kataloğunda yer alacak olan blender için son günü beklemeyin.
  • Group Çelik Su Isıtıcısı: 1500 Watt güç tüketimine sahip ve 1.8 lt su ısıtma haznesi sunuyor. En önemli özelliklerinden birisi olan, güvenlik açısındanda artık günümüzde olmazsa olmazlar arasında olan Su kaynayınca otomatik kapanan su ısıtıcılardan birisidir.  Aşırı ısınma durumlarında çift emniyetli sistemi ve paslanmaz çelik gizli rezistansa sahip su ısıtıcısı yine şok kataloğu‘nun ilk göze çarpan ürünlerinden birisidir.
  • Granit Kapaksız Tava çeşitleri, Sahan Çeşitleri,  Derin tencere ve karnıyarık tenceresi gibi hanımların mutfakta kullanımlarına uygun bir çok ürün yine 26 eylül’de Şok marketlerde yerini alacak.
  • Paşabahçe Snowbox saklama Kabı ve Keramika köşem baharat seti. Desenli makas / Bıçaklar.

ŞOK 25 EYLÜL 2018 KATALOĞU HAKKINDA
– YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN –

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın