ŞOK 26 EYLÜL 2018 KATALOĞU

Eylül ayının son kataloğu olarak raflarda yerini alacak olan indirimler belli oldu. 26 Eylül tarihinden itibaren satın alabileceğiniz ve 2 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek olan indirimlerde sizi büyük indirimler bekliyor. Elektronik olarak biraz zayıf kaldığınız düşündüğümüz bu katalogda elektronik ürünler olarak sadece erkek bakım ürünleri bulunuyor. Saç kesme ve sakal şekillendirici gibi bir çok erkeğin ihtiyacı olacak ürünleri Şok 26 Eylül 2018 kataloğunda bulabilirsiniz.

  

Kadın bakım ürünleri arasında da Saç düzleştirici ve hava üflemeli şekillendirici bulunmakta. 400W güce sahip havalı şekillendirici 25mm sert kıllı fırça 19mm yuvarlak fırça 2 ısı / hız ayarı bulunuyor. Bukle bırakma düğmesi ile saçlarınızı çok kolay şekilde şekillendirebilirsiniz.

200 derede tek sıcaklık ayarı ile 110mm seramik kaplama ile ekstra uzun hareketli blakalar 30 saniyede kullanıma hazır 60 dakika sonra otomatik kapanma. Saklama ve plaka kilidi bulunuyor. Şok 26 eylül 2018 kataloğu ek olarak ev eşya ürünlerinede büyük önem verilmiş. Vakumlu poşet hurç, İki gözlü çekmece, çekmece düzenleyici, sıvı geçirmez alez ve ortopedik yastık gibi bir çok ürünü ile ev ürünlerine yenisini eklemek isteyenlerin tercihi olacak gibi duruyor.

ŞOK 26 EYLÜL 2018 HAKKINDA
– YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN –

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Daha fazla ürün için Şok Aktüel sayfasını takip edin.Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın