ŞOK 29 Ağustos 2018 Kataloğu

Şok market indirimleri rakiplerinin hızına yetişme çalışıyor. Katalog sayfalarını ve indirim ürünlerini biraz daha artırmasını bekliyor. A101’in diğer gıda zincirlerine göre aktüel konusunda büyük oranda güçlü olduğu aşikar. Ama şok ürünlerininde geçen aylarda rekor ciro haberleri umut verici.

ŞOK 29 AĞUSTOS 2018 YAYINLANMADI.

Maalesef henüz bu katalog yayınlanmadı, katalogların yayınlanması en kısa zamanda beklenmektedir. Süre içerisinde şuan aktif olarak mağazalarda satışı bulunan bir önceki katalog ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkındaki fikir ve yorumlarınızı eleştirilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Her hafta güncel olarak sunulan Şok 29 Ağustos 2018 tarihinde gelecek olan ürünler kataloğununda en kısa zamanda yayınlanması beklenmektedir. İlk önce sizin haberdar olmanız için facebook sayfamızı ve grupları takip edebilirsiniz.

Elektronik ürünler hakkında eleştiri ve yorumları kataloglar ile yayınlanacak ve alışverişte size bilgi verecektir.

29 AĞUSTOS 2018 ŞOK KATALOĞU HAKKINDA YORUM YAPIN

Gelecek ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz, kataloglarda görmeyi beklediğiniz ürünler hakkında yorumlar yapmak ister misiniz? Bu yorumlar veya şikayetler diğer kullanıcılar ve sizin fikir alışverişi yapmanızı sağlayacaktır. Bizim verdiğimiz hizmetinde kalitesini artırmak açısından büyük önem taşımaktadır.

 

ŞOK 29 AĞUSTOS KATALOGU HAKKINDA
YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın