ŞOK 5 EYLÜL 2018 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDI

UZUN ZAMANDIR BİR ÇOK MÜŞTERİNİN BEKLEDİĞİ OKUL DÖNEMİ NEDENİYLE KIRTASİYE ÜRÜNLERİNİN FAZLA OLMASINI BEKLEDİĞİMİZ ŞOK 5 Eylül 2018 DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ GİBİ OLDU VE BÜYÜK BİR KIRTASİYE KATALOĞU OLARAK KARŞIMIZA ÇIKTI. KATALOĞU AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ŞOK 5 EYLÜL 2018 BROŞÜRÜ
YAYINLANDI

5 Eylül kataloğu beklendiği gibi büyük bir oranı kırtasiye ürünlerinden seçilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Şok 5 Eylül 2018 tarihinden itibaren marketlerde yerini alacak ürünleri aşağıdaki katalog sayfalarından öğrenebilirsiniz. Öğrenicilerin ve öğrenci ailelerinin cebini düşünen şok aktüel kataloğu 8 sayfalık büyük bir indirim sunuyor.
Çantadan tutun kalem defter ve resim malzemelerine kadar okul ihtiyaçları için fazla fazla ürünü bir araya getirerek oluşturdukları bu katalogu dikkatli inceleyin. Almayı düşündüğünüz ürün listesini şimdiden yapabilirsinin.

ŞOK 5 EYLÜL 2018 KIRTASİYE KATALOĞU

Okul döneminin belkide en önemli kataloglarından birisini hazırlayan Şok market rakipleri ile aynı yolu izlemiş olsada bu sefer ürün yelpazesini çok geniş tuttuğunu söylemek gerekli. Okul gereksinimleri için öğrencilerin birinci tercihi olacak olan Şok birbirinden güzel kırtasiye ürünleri ile öğrencilerin silgilerinden çantalarına kadar boyalardan, su kabına kadar herşeyi düşünerek bir katalog oluşturmuş.

Her keseye uygun şekilde ne çok pahalı nede kalitesiz diyebileceğiniz ürünleri ile bir çok müşterinin beğenisini kazanacak gibi duruyor. Şok 5 Eylül 2018 tarihinde marketlerden alabilirsiniz.

Başlıca 5 Eylül 2018 ürün listesi şu şekilde:

  • ŞOK PRİTT KIRTASİYE MALZEMELERİ: Keçeli kalem 12’li, Uzun kuru boya 12’li, Pastel boya 12’li: Tutacak ve kalemtraş hediyeli, Mum boya 12’li: HEDİYELİ, Stick yapıştıcılar. Silgi,
  • Büyük ve Küçük suluboya resim seti, 12’li Kuru boya kalem seti, Boya palet ve Tuval resim kağıdı. Fırça ve su kabı.
  • ŞOK OKUL ÇANTALARI: Anaokulu çantası, Beslenme ilkokul çantası, Okul sırt çantası ve kalem kutuları

ŞOK KATALOĞU HAKKINDA
YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Toplamda 8 sayfa olarak çıkan Şok kataloğunda genel ağırlık kırtasiye ürünlerine verilmesi bir çok müşteri için güzel olsada kırtasiye ile pek alakası olmayan müşteriler için hayal kırıklığı diyebiliriz.Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın