WEB TASARIM HİZMETLERİ

Deşifre tüm cihazlar için en iyi performansı sunan web sitelerini sunmak için çalışmaktadır. Kurumsal iş yerlerinin ve günümüz dijital ağlarında yer edinmek isteyenler için sunulmuş Web Tasarım teknolojilerini bilgi, görsel ve müşteri geri dönüşü odaklı olarak çalışmayı hedeflemiştir.

Tüm cihazlar için uyumluluk ve dinamik tasarımlar ile her zaman güncel kalmayı hedefleyen kişiler için vazgeçilmezler arasındadır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen ve ‘-Kendi sitemi kendim yapmak istiyorum‘ diyenler içinde bir çok çözüm ve dijital danışmanlık ile çıktıkları bu yolda her zaman yanlarındayız.

ÇORUM WEB TASARIM & SEO

Kurumsal veya bireysel web sitelerinizin dijital dünya ile uyumlu hale gelmesini ister misiniz? Müşterilerinizin sizi internette arattıklarında kolaylıkla bulunabilir olmayı hiç düşündünüz mü. Başkalarının sitesinde telefon numaranız olmasından sıkılmadınız mı? Evet bir çok işletme sadece telefonlarının bulunabilmesini büyük bir başarı sayarak Google Haritalar hizmeti ile yetiniyor. Ama asıl başarı rekabet sonrasına kalanlardır. Çorum Web Tasarım, size en iyi tasarımı sunmuyor. Size başarılı ve kullanışlı tasarımlar sunuyor.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Web sitelerinin diğer kişiler tarafından ziyaret edilebilmesinin en doğal yolu Google, Yandex, Bing gibi başlıca arama motorlarında arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasına bağlıdır. Daha çok sonuçta üst sıralarda olan siteler çok ziyaretçi ile daha geniş bir kitleye ulaşır.

Bu durum eğer bir E-Ticaret siteniz varsa bu sizin için daha çok ziyaretçi daha çok satış temektir.

WEB SİTE OPTİMİZASYONU

Web siteleri belli başlı bir düzen ve belirli kurallar ile kurulmuş dijital kimliklerimizdir. Web sitenizin daha sağlıklı çalışması, virüsler ve kötü niyetli kişilerden korunmak için, sitenin daha hızlı açılması için yapılan çalışmalar için Deşifre desteğini alabilirsiniz.

Optimize edilmiş web sitelerinizi ve datalarınızı daha güvenli bir ortamlarda, virüs ve spamlardan koruyabiliriz. Sorunlarınıza en uygun çözümleri bulmak için bizimle iletişime geçin.