Wifi Şifre Kırma

Wifi kırıcı programı en etkili şekilde kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacak!. Wifi şifresi kırma programlarından korunmak için modem yazılımınızı güncelleyin ve WPS ayarlarınızı kapatın.

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.
İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.


Pc ve Laptop kullanıcıları için kullanımı ve başarı oranı yüksek olması nedeniyle tercih edilen ve bizimde önerdiğimiz en iyi wifi şifre kırma programı Dumpper & Jumpstart programlarıdır.
Bir çok yazılımda olduğu gibi bunun içinde mobil uygulama alternatifleri oldukça fazladır. Sizin için yazımızın devamında mobil wifi kırıcılardan bahsettik.
Evet android işletim sistemi için bir çok wifi kırma programı bulunmaktadır. Yazımızın devamında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Evet.
Yazımızın devamında bulunan programları inceleyerek sizde komşu wifi şifre kırma yöntemlerinden birisini uygulayabilirsiniz.

En Etkili Wifi Şifresi Kırma Yöntemleri!.

Bilgisayarlar ve akıllı telefonların Modemler ile internet alışverişini yapmak için yeni teknoloji Wifi (Wireless) kullanılmaktadır. Ama bu modemlerde de genellikle sorunlar gözükmektedir. Güvenlik açıkları vs bir çok kişinin genel sorunudur. Wifi şifre kırmak isteyen kişiler bu modemlerin şifrelerini kırmaya çalışmaktadır. Bunun için bir çok program ve android için wifi kırıcı uygulama bulunmaktadır. En güçlü modem markaları bu konuda çok çabuk şekilde önlem alabilirken çok eski yazılıma sahip wifi modemler hala güvenlikleri açık şekilde beklemektedir.

Wifi şifresi kırmak isteyen kişiler genellikle Dumpper programını kullanılmaktadır. Kullanımı ve işlemlerini video üzerinden takip edebilirsiniz. Son 3 yıldır popüler olan program son zamanlada düşünüldüğü kadar etkili çalışmamaktadır. Ama Android Wifi şifre kırma programları hala etkili şekilde çalışmaktadır diyebiliriz.

Program Kurulumu ve Kullanımı

Wifi Şifre Kırma Kullanımı
Wifi Şifre Kırma indirme
Wifi Şifre Kırma Türkçe
Wifi Şifre Kırma Bedava indir
Wifi Şifre Kırma Çözüm
Wifi Şifre Kırma

Şifre kırma yöntemleri her geçen gün artmakta ve bu yöntemlerin çoğu işe yaramamaktadır. Ancak çeşitli programlar ile şifresini bilmediğiniz wifilere kolayca bağlanabilirsiniz. Ayrıca bunu wifi kırıcı apk uygulamaları ve wifi şifre kırma pc programları ile gerçekleştirmeniz mümkün. Peki wifi şifre kırma nasıl yapılır?

En İyi Wifi Şifre Kırma Programları!

Kablosuz bağlantılara erişim sağlayabileceğiniz ve bağlandığınız ağın internetinden faydalanabileceğiniz bir sistemdir. Yöntemler sırasında bağlanmak istediğiniz ağa ait herhangi bir bilgi bilmenize de gerek yoktur. Günümüzde birçok wifi şifre kırma programı olsa da bu makalemizde sizlere en etkili olan wifi kırıcı programlarından bahsedeceğiz.

Komşu Wifi Şifresi Kırma Yolları

Gelişen teknoloji sayesinde internet, hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Özellikle de yeni nesil modemlerin yaygınlaşması ile beraber, wifi şifre kırıcı, wifi şifre kırma vb. aramalar oldukça artmaya başladı. Peki en iyi wifi şifre kırıcı programları nelerdir? Wifi şifre kırma nasıl yapılır?

Öncelikle belirtmeliyiz ki wifi şifreleri, sağlam bir kod yapısına sahip olduğundan kendi kendimize bu şifreleri çözmemiz imkansıza yakındır. Özellikle de wifi şifresi güçlü bir şekilde oluşturulmuşsa şifreyi çözmek çok zor olacaktır. Ancak çeşitli wifi kırma programları ile, dilediğiniz wifi şifresini kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. O zaman gelin sizlerle birlikte pc ve mobil için önerdiğimiz programlara bir göz atalım.

 

Bilgisayardan Wifi Şifresi Kırma PC

Wifi kırma programları ile bilgisayarınız üzerinden şifresini bilmediğiniz wifi ağlarına kolayca bağlanabilir ve şifrelerini kırabilirsiniz. Wifi şifre kırma daha detaylı bir ara yüze sahip olduğu için, daha kolay ve daha profesyonel bir şekilde wifi şifrelerini kırabilir.

 

Kısmet

Kismet, mevcut olan en ünlü Wi-Fi kırma araçlarından biridir. Bluetooth ve Zigbee gibi diğer kablosuz protokollerin yanı sıra 802.11 kablosuz trafiğini de izleyebilen bir programdır.

Kismet, tüm işletim sistemlerinde mevcuttur ve radyo frekansı izleme modunu (RFMON) destekleyen herhangi bir Wi-Fi kartı kullanılarak çalışabilir. Hem yayın yapan hem de gizli kablosuz ağları tanımlamak için paketleri pasif olarak toplar.

 

KisMac

Kismac wifi kırma

KisMac, adından da anlaşılacağı gibi, macOS’ta bulunan bir Kismet klonu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kismet gibi, KisMac de pasif ağ izleme gerçekleştirir ve kaba kuvvet parola tahminini kullanarak veya eski protokollerdeki bilinen kusurlardan yararlanarak WEP ve WPA anahtarlarını kırmaya çalışır.

 

inSSIDer

inSSIDer, Microsoft Windows ve macOS platformları için bir Wi-Fi şifre kırma aracıdır. inSSIDer, program içerisinde yer alan bazı işlevleri ücretsiz olarak sunar. Ancak programı tam olarak kullanmak için özel abonelik gerektirir. Bu programın birincil kullanımı, Wi-Fi ağlarındaki sorunları tespit etmek ve Wi-Fi şifrelerini kırmak isteyen kullanıcılara yöneliktir.

inSSIDer, açık Wi-Fi erişim noktalarının bulunması, Wi-Fi ağlarının sinyal gücünün izlenmesi ve GPS’ten alınan konum verileriyle günlüklerin kaydedilmesi dahil olmak üzere birçok farklı özellik sunar. Bu sayede profesyonel bir şekilde wifi şifresi tarama yapabilir ve kırabilirsiniz.

 

 

CoWPAtty

CoWPAtty Kırıcı

CoWPAtty, önceden paylaşılan WPA parolalarını kırmak için sözlük saldırılarını kullanan bir parola kırma aracıdır. Linux’u destekler ve bir komut satırı arabirimi kullanarak çalışır.

CoWPAtty’nin binlerce parola içeren bir sözcük listesi vardır, ancak araçla yapılan sözlük saldırıları yavaş olabilir. Bunun nedeni, WPA için parola karmasının kablosuz ağın SSID’sine dayalı olmasıdır. CoWPAtty, test etmeden önce listesindeki her bir parolanın karmasını hesaplamalıdır, bu da zaman alır.

CoWPAtty, en yaygın ve varsayılan SSID’lerin yaklaşık 1.000’inden birine sahip Wi-Fi ağları için 172.000 parola karmasından oluşan bir tablo sunar. Belirli bir Wi-Fi ağı bu SSID’lerden birini kullanıyorsa ve listede bir parolası varsa, CoWPAtty onu çok daha hızlı kırabilir.

 

Aircrack-ng

Aircrack-ng, popüler bir wifi şifre kırma aracıdır. Kablosuz ağ paketlerini yakalayarak başlar, ardından bunları analiz ederek ağ parolasını kırmaya çalışır. Aircrack-ng, WEP parolalarına karşı FMS, PTW, Korek ve diğer saldırıları destekler. Aircrack-ng, WPA, WPA2 ve WPA3 Wi-Fi ağları için parolaları tahmin etmek için sözlük saldırılarını da kullanabilir.

Telefondan Wifi Şifre Kırma

Wifi şifre kırma programlarına göre wifi şifre kırma uygulamaları daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni telefonların daha kolay ve hızlı bir kullanıma sahip olmasıdır. Her ne kadar birçok wifi şifre kırma uygulaması bulunsa da sizlere en kullanışı, en güvenli ve en çok tercih edilen wifi şifre kırma uygulamalarını sıraladık. Dilerseniz bu uygulamaları sizler için sıralayalım.

WiFi Şifre Kurtarma (Android)

WiFi Password Recovery, aslında tam olarak bir wifi şifre kırma uygulaması değildir. WiFi Password Recovery, daha önce bağlamış olduğunuz, ancak bir nedenden dolayı bağlantınızı kaybettiğiniz WiFi şifrelerini kırmak için yazılmış bir uygulamadır. Ayrıca uygulamanın kullanımı da oldukça basittir.

Uygulamanın geçmişte bağlandığınız ağlara erişebilmesi için, yalnızca uygulama tarafından istenen izinleri yetkilendirmeniz gerekir. Bilgilerinizi hızlı bir şekilde kontrol eder ve taramayı tamamlar. Cihazınızı rootlayarak unutulan şifreyi kurtarır.

Osmino Wi-Fi

Oldukça pratik bir uygulamadır! Uygulama içerisindeki grafikler, çevrimiçi trafiğinizi gösterir ve bağlantı hızınızı test eder. Harita üzerinde size en yakın internet erişim noktalarını gösterir ve bu ağlara veri sınırlaması olmadan otomatik olarak bağlanmanızı sağlar.

Osmino Wi-Fi dünyanın birçok şehrinde bulunuyor ve WiFi şifre kırmak için en iyi uygulamalardan biri. Ayrıca bağlandığınız ağ şifrelerini kaydedip uygulama kullanıcılarıyla paylaşmak da mümkün. Uygulama yapımcılarının verdiği bilgiye göre, haritada gösterilen internet ağları, paylaşılan, kullanılabilir ağlardır ve dolandırıcılık yoktur.

Uygulama, bağlantılarınızı bir bulut alanına kaydeder ve hatta yeni ağlar aramanıza izin verir. Örneğin seyahat ederken, sisteme konumu girebilir ve bağlantıları önceden kaydedebilirsiniz. Böylece dolaşım verilerinizi harcamanıza gerek kalmaz.

Wifi Haritası

WiFi Map, WiFi şifre kırma uygulamaları arasındaki bir başka mükemmel alternatiftir. Temel amacı, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar ücretsiz, hızlı ve güvenilir internete sahip olmalarını sağlamaktır. Size gizli şifreleri göstermez, ancak tüm dünyaya yayılmış 100 milyondan fazla erişim noktası sunar.

Akıllı arama özelliklerinden yararlanabilecek, haritaları kullanarak yüksek kaliteli WiFi ağlarını kırabilir ve hatta Facebook, Instagram veya Twitter gibi sosyal ağlarda bağlantı noktalarını paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama tamamen ücretsizdir.

Wifi Analizörü

Wifi Analyzer, en yakın ücretsiz ağ erişimine otomatik olarak bağlanır. Bağlantınızı daha hızlı ve daha pratik hale getirmek için ihtiyacınız olan her ağ hakkında tüm bilgileri sağlar. Adından da anlaşılacağı gibi, WiFi şifresi kırma uygulamaları arasında bir WiFi analizörüdür.

Gibi verileri size verir. Tüm bunları iyi organize edilmiş bir şekilde görebilirsiniz.

Kali Linux NetHunter

Kali Linux NetHunter, Android cihazlar için Kali Linux işletim sisteminin açık kaynaklı bir sürümüdür. Kablosuz 802.11 çerçeve enjeksiyonu ve tek tıkla MANA Evil Erişim Noktası kurulumu dahil olmak üzere Wi-Fi korsanlığı ve mobil sızma testi için birkaç farklı araç sağlar.

Yukarıda belirttiğimiz programlar ve uygulamalar sayesinde, siz de bilmediğiniz wifi parolalarını kolay ve hızlı bir şekilde kırabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri