Wifi Şifre Kırma

Bilgisayardan ve mobil cep telefonlarından Wifi Şifre Kırma birkaç farklı yöntemi var. Burada size program veya programsız bir biçimde nasıl şifre kırabileceğinizi anlatacağız. Bu bilgiler eğitim ve kişisel güvenlik amaçlı anlatılmaktadır. İşlemleri sadece kendi modeminizde denemenizi öneririz.

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.
İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.


Wifi Şifre Kırma

Wifi Şifre Kırma Program Kurulumu Nasıl Yapılır?

Windows tabanlı olarak çalışan en iyi wifi şifre kırma programı olan Dumpper’ın kurulumu oldukça basittir. Aşağıdaki admları takip ederek dakikalar içerisinde wifi kırıcıyı kurabilirsiniz.

Yukardaki indirme butonlarından indirmiş olduğunuz Zip dosyasnı bir yere açın. Ve içerisindeki Winpcap ve Jumpstart programlarını kurun. Klasörlerin içerisindeki Setup.exe açarak ileri, ileri butonları ile dakikada kurulacaktır. Sonrasında Ana klasörde bulunan Dumpper.exe programını sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

Program sorunsuz olarak açıldığında üst sekmelerde bulunan WPS’i seçin. Scan butonuna bastığınızda çevrenizdeki modemleri görebilirsiniz. Locked yazanlar genellikle kilitli olduğu için kırılamazlar, ama diğer modemleri sırasıyla denemek için modemi seçip Iniciar Jumpstart  butonuna basın.

Sonrasında bütün işlemi jumpstart kendisi halledecektir.

Eğer her şey yolunda giderek wifi şifresi kolaylıkla kırılırsa aşağıdaki şekilde modeme otomatik olarak bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız modemin şifresini öğrenmek için Dumpper programındaki Perfiles sekmesini kullanabilirsiniz.

 

 

Komşu Wifi Şifresi Kırma Yolları

Gelişen teknoloji sayesinde internet, hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Özellikle de yeni nesil modemlerin yaygınlaşması ile beraber, wifi şifre kırıcı, wifi şifre kırma vb. aramalar oldukça artmaya başladı. Peki en iyi wifi şifre kırıcı programları nelerdir? Wifi şifre kırma nasıl yapılır?

Öncelikle belirtmeliyiz ki wifi şifreleri, sağlam bir kod yapısına sahip olduğundan kendi kendimize bu şifreleri çözmemiz imkansıza yakındır. Özellikle de wifi şifresi güçlü bir şekilde oluşturulmuşsa şifreyi çözmek çok zor olacaktır. Ancak çeşitli wifi kırma programları ile, dilediğiniz wifi şifresini kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. O zaman gelin sizlerle birlikte pc ve mobil için önerdiğimiz programlara bir göz atalım.

 

Bilgisayardan Wifi Şifresi Kırma PC

Wifi kırma programları ile bilgisayarınız üzerinden şifresini bilmediğiniz wifi ağlarına kolayca bağlanabilir ve şifrelerini kırabilirsiniz. Wifi şifre kırma daha detaylı bir ara yüze sahip olduğu için, daha kolay ve daha profesyonel bir şekilde wifi şifrelerini kırabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri