Wifi Modem Şifresi Kırma Öğrenme » Deşifre

Wifi Modem Şifresini Kırma

Modemin Wifi Şifresini Öğrenme

Bilgisayarlar ve akıllı telefonların Modemler ile internet alışverişini yapmak için yeni teknoloji Wifi (Wireless) kullanılmaktadır. Ama bu modemlerde de genellikle sorunlar gözükmektedir. Güvenlik açıkları vs bir çok kişinin genel sorunudur. Wifi şifre öğrenmek isteyen kişiler bu modemlerin şifrelerini kırmaya çalışmaktadır.

Bunun için bir çok program ve android için wifi kırıcı uygulamalar bulunmaktadır. En güçlü modem markaları bu konuda çok çabuk şekilde önlem alabilirken çok eski yazılıma sahip wifi modemler hala güvenlikleri açık şekilde beklemektedir.

Wifi şifre kırma programlarından korunmak için modem yazılımınızı güncellemeyi ve WPS ayarlarınızı kapatmayı unutmayın.

. . .

Wifi şifrenizi öğrenmek isteyen kişiler genellikle Dumpper Programını kullanmaktadır. Kullanımı ve işlemlerini video üzerinden takip edebilirsiniz. Son 3 yıldır popüler olan program son zamanlada düşünüldüğü kadar etkili çalışmamaktadır.

Ama Android Wifi Şifre Öğrenme programları hala etkili şekilde çalışmaktadır diyebiliriz.

. . . 

indir butonu

. . . 

Wifi Şifreleri Nasıl Öğrenilir?

Bir başkasının wifi şifresini kırmak suçtur. Hukuki olarak büyük yaptırımları bulunmaktadır.başkasının hakkını yediğinin farkına varman gerekli. Wifi şifresini kırdığın adamın belki interneti kotalı, kotayı aştığı zaman seninde hakkına girdiğin günahlar falan duble Exp olarak ilerleyecek, buna hazırlıklı olmak zorundasın. En başta bunu yaptıktan sonra çevrenin sana bunları tekrar tekrar söylemesine hazırlıklı olacaksın.

sifreleri-gorme

Şimdi geçelim genel uyarılarımızı yaptıktan sonra, wifi kırma programı Dumpper’a. Bu program varya, benim hayatımı değiştirdi. Şuan burada sizinle konuşabiliyorsam bu program sayesindedir. Eğer ben kendimi bir seo savaşçısı olarak görebiliyorsam kesinlikle bu Dumpper sayesindedir.

Programın kullanımı inanılmaz derece basit. 3 – 5 yaşında çoluk çocuk wifi şifresi kırmaya başladı düşünün artık. Ama bizim olayımız tamamen farklı. Biz buraya kendimizi zirveye taşımak için geldik. Bizim amacımız insanlık camiasına bir şeyler sunmak ve bu sunumu zirvede yapmaktır. Burada da en etkili yöntemleri kullanarak şifre wifi şifresi kırma yöntemlerini anlatacağız. Aslında amacımız tamamen boş işler. Size burada bu kadar şöyle yapacaksınız böyle yapacaksınız desem bile siz onu yapamayacaksınız.

Wifi Kırıcı İle Modem Şifresi Öğrenmek

Son bir kaç yıldır popüler olarak wifi kırma programı olarak kullanılan ve en kolay programlar arasında yerini almıştır. Zaten kullanımı basit ama mantığıda iyice basit bir hal almış program. Bir kaç işlem sonrasında denerseniz. Genellikle bir çok etken vardır başarılı olabilmesi için. Modeme olan uzaklığın, kıracağınız modemin özellikleri ve en önemlisi WPS desteği açık mı? Çünkü dumpper programının genel çalışma mantığı wps kodu ile modem şifrelerini kırma işlemi yapmaktadır. Dumpper, kullanımı aşağıda maddeler halinde anlatılacak, kullanım videosu eklenecek ve farklı kaynaklardan dumpper indirmek butonlar eklenecektir. İndirmek için butonları kullanabilirsiniz ve bize destek olmak için düşüncelerinizden uzun uzun yorum yaparak bildirebilirsiniz.

Kendinizi Wifi Kırıcı ‘dan Koruma

Wifi Şifresini kırmaya çalışmak son zamanlarda en tercih edilen eylemlerden birisi haline geldi. Facebook Şifre Kırma bir bu iki zaten. Peki wifi şifresi nasıl daha güçlü yapılabilir. Kırılmayan wifi şifresi var mıdır?

Bir kimenin wifi modem şifresini ondan izinsiz olarak kırmak ve kullanmak bir suçtur. Bu işlemi yapan programlar genellikle yasa dışı programlar olduğundan bunu anlamakta zor değildir sanırım.

Bizim favori olarak tercihimiz olan program tabiki ‘Dumpper programı’dır. Bu program bizde dahil bir çok kişinin kurtuluşu olmuştur diyebiliriz. Programın kullanımı çok basittir ve herkes rahatlıkla kullanabilir. Tabiki bu durum biraz sıkıntılı çünkü bu sayede 10 yaşındaki çocuklar bile kolaylıkla kullanabiliyor.

Bu yöntemler ile wifi şifresi kırma işlemini yapabilirsiniz ama dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi ve en önemlisi diyebiliriz. Hacklediğiniz wifi modem kullanıcısının teknoloji bilgisidir. Çünkü bilgisayarınızın gizliği yüksek derecede değil ise sizi görme mac adresini bulma imkanı vardır. Hukuki sorunlar çıkabilir, bunun için bu yöntemleri pek önermediğimiz söylenebilir. (O zaman neden anlatıyorsun diye sormayın, ben zaten kendime her gün soruyorum.)

wifi-kirici

Oluşumumuzun kısa sürede ne kadar güzel yerlere geldiğini zaten görebiliyorsunuz anlatmaya gerek yok. Bunu biricik hastalığımıza borçluyuz. Bizim içimizi kinle dolduran karakterlere saygı ile selamlar olsun.

Wifi şifre kırma internetinizin olmadığı zamanlarda imdadınıza yetişen olmazsa olmaz temel çözüm noktalarından birisidir. Tabiki ufak tefek günahları olabilir. Ama bunu göze alanlar ve onaylayanlar için yapacak bir şey yok anlatıyoruz.

Dumpper, kısaca anlatmak gerekirse son yılların en sevdiğimiz wifi şifresi gösteren program. Bunun nedeni tabiki bizim zirvede taşıdığımız için olabilir. Profesyonel şekilde linux tabanlarda çalışan bir çok kesin çözüm wifi kırıcı gelmiş olsada bu hepsinden basit olması ve etkili şekilde bir çok modemin şifresini kırabilmesiyle tanınmıştır.

Android Wifi Şifre Kırma Uygulaması

Dumpper’ın Android cihazlar için kullanılan versiyonu yine aynı şekide WPS özellikli özellikleri paramparça ediyor. Google Play uygulamanızdan Androdumpper olarak aratarak bulabilirsiniz. Kullanım çok basit şekilde olduğu için çevrenizdeki modemleri kolayca kırabilirsiniz. Android cihazlar da için android wifi şifresi kırma bu kadar kolay.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 3,90 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir cevap yazın

Top