Wifi Şifre Kırma

Wifi kırıcı programı en etkili şekilde kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacak!. Wifi şifresi kırma programlarından korunmak için modem yazılımınızı güncelleyin ve WPS ayarlarınızı kapatın.

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.




İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.


Pc ve Laptop kullanıcıları için kullanımı ve başarı oranı yüksek olması nedeniyle tercih edilen ve bizimde önerdiğimiz en iyi wifi şifre kırma programı Dumpper & Jumpstart programlarıdır.
Bir çok yazılımda olduğu gibi bunun içinde mobil uygulama alternatifleri oldukça fazladır. Sizin için yazımızın devamında mobil wifi kırıcılardan bahsettik.
Evet android işletim sistemi için bir çok wifi kırma programı bulunmaktadır. Yazımızın devamında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Evet.
Yazımızın devamında bulunan programları inceleyerek sizde komşu wifi şifre kırma yöntemlerinden birisini uygulayabilirsiniz.

En Etkili Wifi Şifresi Kırma Yöntemleri!.

Bilgisayarlar ve akıllı telefonların Modemler ile internet alışverişini yapmak için yeni teknoloji Wifi (Wireless) kullanılmaktadır. Ama bu modemlerde de genellikle sorunlar gözükmektedir. Güvenlik açıkları vs bir çok kişinin genel sorunudur. Wifi şifre kırmak isteyen kişiler bu modemlerin şifrelerini kırmaya çalışmaktadır. Bunun için bir çok program ve android için wifi kırıcı uygulama bulunmaktadır. En güçlü modem markaları bu konuda çok çabuk şekilde önlem alabilirken çok eski yazılıma sahip wifi modemler hala güvenlikleri açık şekilde beklemektedir.

Wifi şifresi kırmak isteyen kişiler genellikle Dumpper programını kullanılmaktadır. Kullanımı ve işlemlerini video üzerinden takip edebilirsiniz. Son 3 yıldır popüler olan program son zamanlada düşünüldüğü kadar etkili çalışmamaktadır. Ama Android Wifi şifre kırma programları hala etkili şekilde çalışmaktadır diyebiliriz.

Wifi Şifre Kırma

Şifre kırma yöntemleri her geçen gün artmakta ve bu yöntemlerin çoğu işe yaramamaktadır. Ancak çeşitli programlar ile şifresini bilmediğiniz wifilere kolayca bağlanabilirsiniz. Ayrıca bunu wifi kırıcı apk uygulamaları ve wifi şifre kırma pc programları ile gerçekleştirmeniz mümkün. Peki wifi şifre kırma nasıl yapılır?

 

En İyi Wifi Şifre Kırma Programları!

Kablosuz bağlantılara erişim sağlayabileceğiniz ve bağlandığınız ağın internetinden faydalanabileceğiniz bir sistemdir. Yöntemler sırasında bağlanmak istediğiniz ağa ait herhangi bir bilgi bilmenize de gerek yoktur. Günümüzde birçok wifi şifre kırma programı olsa da bu makalemizde sizlere en etkili olan wifi kırıcı programlarından bahsedeceğiz.

 

Wifi Şifre Kırma Program Kurulumu Nasıl Yapılır?

Windows tabanlı olarak çalışan en iyi wifi şifre kırma programı olan Dumpper’ın kurulumu oldukça basittir. Aşağıdaki admları takip ederek dakikalar içerisinde wifi kırıcıyı kurabilirsiniz.

Dumpper türkçe

Yukardaki indirme butonlarından indirmiş olduğunuz Zip dosyasnı bir yere açın. Ve içerisindeki Winpcap ve Jumpstart programlarını kurun. Klasörlerin içerisindeki Setup.exe açarak ileri, ileri butonları ile dakikada kurulacaktır. Sonrasında Ana klasörde bulunan Dumpper.exe programını sağ tıklayp yönetici olarak çalıştırın.

Dumpper 2

Program sorunsuz olarak açıldığında üst sekmelerde bulunan WPS’i seçin. Scan butonuna bastığınızda çevrenizdeki modemleri görebilirsiniz. Locked yazanlar genellikle kilitli olduğu için kırılamazlar, ama diğer modemleri sırasıyla denemek için modemi seçip Iniciar Jumpstart  butonuna basın.

Dumpper indir

Sonrasında bütün işlemi jumpstart kendisi halledecektir.

Dumpper programı

Eğer her şey yolunda giderek wifi şifresi kolaylıkla kırılırsa aşağıdaki şekilde modeme otomatik olarak bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız modemin şifresini öğrenmek için Dumpper programındaki Perfiles sekmesini kullanabilirsiniz.

Dumpper kurulumu

 

Komşu Wifi Şifresi Kırma Yolları

Gelişen teknoloji sayesinde internet, hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Özellikle de yeni nesil modemlerin yaygınlaşması ile beraber, wifi şifre kırıcı, wifi şifre kırma vb. aramalar oldukça artmaya başladı. Peki en iyi wifi şifre kırıcı programları nelerdir? Wifi şifre kırma nasıl yapılır?

Öncelikle belirtmeliyiz ki wifi şifreleri, sağlam bir kod yapısına sahip olduğundan kendi kendimize bu şifreleri çözmemiz imkansıza yakındır. Özellikle de wifi şifresi güçlü bir şekilde oluşturulmuşsa şifreyi çözmek çok zor olacaktır. Ancak çeşitli wifi kırma programları ile, dilediğiniz wifi şifresini kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. O zaman gelin sizlerle birlikte pc ve mobil için önerdiğimiz programlara bir göz atalım.

 

Bilgisayardan Wifi Şifresi Kırma PC

Wifi kırma programları ile bilgisayarınız üzerinden şifresini bilmediğiniz wifi ağlarına kolayca bağlanabilir ve şifrelerini kırabilirsiniz. Wifi şifre kırma daha detaylı bir ara yüze sahip olduğu için, daha kolay ve daha profesyonel bir şekilde wifi şifrelerini kırabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri