Wifi Warden – WPS Wifi Kırıcı

WİFİ WARDEN NEDİR?

wifi wardenWifi Warden, Android marketinizden yani GooglePlay üzerinden kolaylıkla arayıp bulabileceğiniz bir android tabanlı wifi modemler ile wps bağlantı yapmayı sağlayan bir programdır. Uzun zamandır bir çok kişinin duyduğu ve mobil kullanımın artmasıyla herkesin tercihleri arasında girmiş olan android kırıcılara yenisi olarak eklenmişte diyebiliriz. Google Play yorumlarına bakıldığında çok yüksek oranda memnuniyet listesi bulunmakta tabiki ne kadarı gerçek bilinmesede yaklaşık 96 bin puanlama içerisinde 4,5 yıldız oranına sahip olması azımsanacak birşey değil.

Uygulamayı indirmek için başka yere güvenmenize gerek yok, telefonunuzun Google Play uygulamasına Wifi Warden yazarak kolayca bulabilirsiniz. Yinede uygulamadan emin olmanız için aşağıya bir link bırakacağız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xti.wifiwarden&hl=tr

Daha geniz bir incleme için şimdiden kurulumlara başladık. Daha önce sunmuş olduğumu Dumpper programları için yapılan değerlendirmeleri incelemek isterseniz yolu takip edebilirsiniz. Daha detaylı anlatımlar ve soru cevapları yakında eklenecektir.

Bu süre içinde eğer sizde Wifi Warden kullanıyorsanız yada kullanmayı düşünüyorsanız yorumlarda bize düşüncelerinizi yazın.

 


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.
|Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma WP için…