WordPress Film Botu

Günümüzde bir çok dizi ve film sitesinin temeli Wordpress ile yapılmaktadır. Bir çok kişi işini profesyonel şekilde yapsada başkalarından kopya çekmeyi ve site içeriklerini başkalarından film botu ile çalınan içerikler ile doldurmayı başarı sanan bir çok kişide bulunmaktadır.

WordPress Film Botu

Herkes deli gibi film sitesi yapıyor, tabi uzaktan bakılınca kolay iş. Yıllık 100 lira host domain, bedava tema bulursun filmleride sağdan soldan çalarsın derken 15 dün sonra site çöp arşivinde. Sonra bende yaptımda tutmadı dersin.
. . .

WORDPRESS FİLM BOTU NE İŞE YARAR?
NEDEN KULLANILIR?

WordPress Film Botu, başka sitelerde yayınlanan filmleri otomatik olarak kendi sitesine çekmek isteyen site sahiplerinin kullandığı bir araçtır. Bu araç genellikle profesyonel şekilde sitesini bir yerlere getirmek isteyen insanlardan daha çok kolayı seven ve emek vermeden bir şeyleri yapabileceğine inanan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bir satır yazı yazmadan sadece içeriği çalarak bir sitenin geleceğinin olabileceğine inanan insanlar zamanla azalmaktadır. Zaten bir çok bot da çalışmamaktadır, çünkü artık gerçekten işlerini emek vererek yapan kişiler bu içeriklerin çalınmasından bıkmış durumdalar. Bunun için film botu engelleme yöntemlerini buldular.

Film botları genel olarak Feed haritaları ile çalışmaktadır. WordPress üzerinden feed kapatmalar çekimleri çoğu zaman engellemektedir. Basit yöntem olarak bu tercih edilirken daha profesyonel yöntemler ile lider film siteleri kendilerini güvence altına aldılar.

Blog yazarları arasında kopya makale hırsızları olduğu gibi film sektöründe de, embed kodlarını kullanarak kendi sitelerine film ekelemesi yapanlar ve film botu ile sitelerine film çekenler aynı emek mantıkta farklı kategoride hırsızlarıdır.

. . .

Dünya genelinde wordpress site yönetim sisteminin kullanıldığı tartışılmaz bir gerçek, bir çok kullanıcısı geliştiricisi olduğu için ve açık kaynak kodlu kolay kullanımı nedeniyle herkesin öğrenebildiği bir sistem olması nedeniyle özellikle tercih ediliyor. Google tarafından sevilmesi ve üzerindeki görsel düzenlemeler kolay yapılması cart curt işte özelliklede film sitelerinde geniş fonksiyon özellikleri nedeniyle özellikle tercih edilir. Ama bir çok arkadaşımız film sitesi yaparken filmleri emek vererek kendi sitesi için editlemek yerine başkasının editlediklerini çalmayı tercih ederler. Bu durumda sürekli kopyacılık sisteminde geride kalmasına neden olur. Başarısızlıkların başında gelmektedir başkalarını taklit etmek.

BOTU İNDİRMEK İÇİN BU YOLU İZLE

https://yadi.sk/d/7K0q7iFl3PSGBA

Kendi özgün bir çalışmanı oluşturarak insanların sizin takip etmesini sağlamak varken neden kopyacılığı bu kadar seversiniz anlamış değilim, umrumdada değil zaten. İçimi döküyorum sadece, indirme linki aşağıda o link güncel wordpress film botu ve eklentilerini tutuyor. Kullanımı wordpress eklenti ve klasör dizin şeklinde farklı formatlardadır. Bunu yapabileceğine inanıyorum.

Wordpress film botu

Film Botu Neden Kullanılır?

Film botları diğer sitelerin veri tabanındaki daha önce eklenmiş filmleri belirli aralıklarla ekleyerek aynı sistem şeklinde otomatik olarak siteye film ekleyen botlardır. Bu botlar ile site sahibi yata yata film sahibi olabilir, bu hoş bir şey mi? hayır zamanı gelince çok ağlayacaksınız ama yapacak birşey yok, devam edin bu şekilde çalışmaya. Film botları ile çekilen filmler içerisinde ve makale içerisinde genellikle asıl film sahibinin linkleri isimleri bulunmaktadır. Bunları sonrasında temizlemeniz gerekecek. Yok umrumda değil olursa olsun diyorsan zaten sana söyleyecek hiç bir şeyim yok, ben kota doldurmaya devam edeyim.

Film botu sistemi genellikle web sitelerindeki RSS sistemi üzerinden çalışmaktadır. RSS genellikle haber sitelerinde abone sitelere anında haber göndermek için kullanılmaktaydı ama zamanla otomatik sistemleri ve botların kullanımını arttırmak isteyen kişiler Film ve Dizi botu geliştirmeye başladılar, tabiki bu emek ile film yükleyen kişilerin hiç hoşuna gitmedi, onlarda bu sistemi bozmak için yöntemler geliştirdiler. Abone sistemi olmadığı için RSS sistemini kapattılar o dönemlerin bir çok botu laps gibi kaldı.

Tabi sonrasında site haritası yöntemleri kullanılmaya başladı, film botu bütün siteleri geziyor site haritası üzerinden yeni eklenen içerikleri buluyor ve wordpress ortak özelliklerinde ve eklenen komut satırlarını çekerek bot sahibi siteye filmi ekliyordu. Bunlar çok yanlış şeyler ama tabiki bu yöntemleri kullanan hiç bir film sitesi şuan bilindikler arasında değil.

Yöntemleri kopya içerik olarak basit olan beyinlerin strateji ile ileriye atlamaları beklenemez zaten. Küçük kazanmış olasalar bile bunu arttırmayı başaramadılar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri