Furkan Tunahan
destek@furkantunahan.com
-Saklanacağın karanlık bahçedeki duvarım ben.
YAZARIN SON YAZILARI
0

Şizofrenin Günlüğü (0) Daha Yeni Başladık

Seni çağırmak ne kadar doğru bilmiyorum, her başın sıkışınca bana geliyorsun diyeceksin. Haklısın, bir günlük niteliğinde olacaksın artık. Seni yazmak zorundayım başka çaremiz kalmadı.

0

Sanırım Ben Bir Gerizekalıyım

Bu soruyu kendine soran bir sözlük yazarı gördüm az önce, yıllar önce bende kendime söylüyordum. Nasıl veya neden olduğunu bilmiyorum....

0

Yolcu Otobüsü Temizlik Aracına Çarptı

Balıkesir'e bağlı Susurluk ilçesinde Yolcu Otobüsü temizlik aracına çarptı. Kaza sonucunda ilk gelen bilgilere göre 1 kişi hayatını kaybetti 17 kişi yaralandı.

0

Çocuklar PKK’ya Nasıl Katılıyor?

PKK/KCK terör örgütü mensubu olan yakalanan ve örgütten kaçarak itirafçı olan teröristlerden çocukları terör örgütüne nasıl dahil ettikleri öğrenildi.

1

Yemekten Sonra Neden Uykumuz Gelir?

Bir çok kişinin başına gelen Yemekten Sonra Uyku Bastırma durumu, yemekten sonra yorgunluk ve aşırı uyku isteği gün içerisinde yenilen yemeklerde iş ve gün içindeki yaşam performansını düşürmektedir.

0

E-Devlet Haciz Sorgulama

E-Devlet hizmetleri arasında internet üzerinden Haciz Sorgulama imkanınız var. E-Devlet'e giriş yaparak online olarak üzerinize bulunan haciz işlemlerini E-Haciz üzerinden takip edebilirsiniz.