1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

A101 1 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

Yeni ayda yeni ürünler bekleniyor. Doların son zamanlarda alıp başını gittiği ve herkesi büyük bir alım gücüne soktuğunu biliyorsunuz. Ülkemizde A101 alışverişlerinde bile sorun yaşandığına ve abartı fiyat artışlarının görüldüğüne göre büyük bir sorun vardı. Rahip Brunson’ın tahliye edilmesinden ve ülkesine geri dönüş yapmasından sonra hızla düşüşe geçen Dolar ve Altın bir çok birikimciyi ve fırsatçıyı üzmüş olsada ülkenin büyük bir kısmı olan ay sonunu getiren vatandaşlar için çok iyi olduğunu söylememiz gerekiyor. Umarız 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren a101 indirimlerine daha çok yansıyacak bu durumu bizde sizin gibi bekliyoruz. Kasım a101 indirimlerinde beklenen ürünleri yorumalarda belirtmeniz rekabetlerimiz için büyük önem taşımaktadır.

A101 1 KASIM 2018 KATALOĞU

Fiyatlardaki büyük artışlara rağmen A101 ürünlerindeki fiyatlar müşteriyi zorlamayacak şekilde olduğunu biliyoruz. A101 müşterileride 1 kaç günlük fiyat sorununu zaten erken fark edip tepkilerini gösterdiklerinde a101 bu durumu düzeltmek için kendi yol haritasını çizerek geçici bir yöntem bulmuştu. A101 1 Kasım 2018 kataloğundada göreceğimiz çözümlerinin ülkemizdeki bir çok ürün ve gıda satıcısının tercih etmesini öneriyoruz. Müşteri memnuniyeti bağlayıcıdır. Fiyat memnuniyeti her zaman satın alamaz.

Bim 2 KASIM 2018 Kataloğu

BİM 2 KASIM KATALOĞU İLE KARŞIMIZDA

Her hafta yeni katalogları ile karşımıza çıkan ve Bim yeni ayın ilk haftasında yeni yeni katalog ürünleri ile karşımızda. Zirveye oynadığımız bu dönemlerde bizimde yanımızda olmasını beklediğimiz ve üst sıralarda olmasını istediğimiz paylaşımlar arasında ilk 3 marketlerin katalogları arasında bulunmaktadır. Bir çok ürünü listelediğimiz Aktüel ürünlerde Bim gibi bir çok ziyaretçisi olan ve potansiyel olarak bir çok ürününü sergilediğimiz katalogları ziyaret etmeniz ve ürünler hakkında yorumlar yapmanız bizim için çok önemli. En iyi ürünleri listelendiği aktüel günlerinde bir çok ürünü sunuyor. Bu kataloğunda özellikle vücut geliştiriciler için ürünler sunuyor. Kış döneminin yaklaşması ile bir çok kişide kilo problemleri başlayacaktır ve özellikle evine spor yapmak isteyen kişiler için tercih edilecek ürünler bu katalogda yer alıyor. Bim 2 Kasım 2018 kataloğu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Ürünlerin ve bim marketlerdeki güncel ürünleri nasıl değerlendiriyorsunuz.

Bim 26 Ekim 2018 Kataloğu

- BİM 26 EKİM 2018 NE GELİYOR? - Ekim aynında bittiği bu günlerde son kataloğu ile Bim indirimleride yeni bir hafta ile ay sonu kataloğunu sunuyor. Geçen haftasında Samsung j7 Prime ile ilk sayfasını açan bim yeni ürünlerini bu hafta için hazırlıyor. Bir elektronik cihaz ve 3 mutfak ürünü ile tam bir

A101 25 Ekim 2018 Kataloğu

Ekim ayının son haftası olarak bir ayı daha geride bırakıyoruz. 25 Ekim 2018 tarihinden itibaren marketlerde yerini alacak olan indirim ürünleri a101 takip edenlerin merakları içerisinde bekleniyor. En kısa zamanda yayınlanması beklenen katalog hakkında son durumlar şu şekilde.

A101 25 EKİM 2018 KATALOĞU

Ama yinede uygun fiyatı ile bir çok müşterinin tercihi hâla A101’den yana. Her hafta olduğu gibi yine A101 25 Ekim 2018 kataloğunda da büyük indirimler bekleniyor. Bekleniyor ama hangi üründe ne indirimi olur bilinmiyor. Çünkü son haftalarda o kadar fazla ürün geldiki gelmeyen ürün kalmadı gibi. Bir bilgisayar ve tablet vs eksik onlar gelebilir belki. Televizyon, Cep Telefon vs her zaman zaten a101’de var. Mutfak elektroniği ve bir çok kişinin beklediği yemek çatal kaşık seti de geldi. A101 25 Ekim bizim tahminlerimizin dışında kalacağını söylemekte fayda var. Ama ne olursa olsun hiç bir hafta kimseyi mağdur etmediğinide biliyoruz.

‘Primci’ Hilal Cebeci Tepkileri

Hilal Cebeci’nin yeni prim klibi sosyal medyada çok tepki gördü. La casa de papel çakması bir klip ile dizi karakteri olan Tokyo’ya benzeme hevesi Hilal Cebeci‘yi komik duruma düşürdü.