YAZARLARIMIZ

Site içerik oluşumunda görev alan ve köşe yazarları ile haber değeri taşıyan içeriklerin oluşturulmasında görevli olan yazarlarımızdır.

Arda TUNAHAN TÜM YAZILARI
Yeni ayda yeni ürünler bekleniyor. Doların son zamanlarda alıp başını gittiği ve herkesi büyük bir alım gücüne soktuğunu biliyorsunuz. Ülkemizde A101 alışverişlerinde bile sorun yaşandığına ve abartı fiyat artışlarının görüldüğüne göre büyük bir sorun vardı. Rahip Brunson'ın tahliye edilmesinden ve ülkesine geri dönüş yapmasından sonra hızla düşüşe geçen Dolar ve Altın bir çok birikimciyi ve fırsatçıyı üzmüş olsada ülkenin büyük bir kısmı olan ay sonunu getiren vatandaşlar için çok iyi olduğunu söylememiz gerekiyor. Umarız 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren a101 indirimlerine daha çok yansıyacak bu durumu bizde sizin gibi bekliyoruz. Kasım a101 indirimlerinde beklenen ürünleri yorumalarda belirtmeniz rekabetlerimiz için büyük önem taşımaktadır.

A101 1 KASIM 2018 KATALOĞU

Fiyatlardaki büyük artışlara rağmen A101 ürünlerindeki fiyatlar müşteriyi zorlamayacak şekilde olduğunu biliyoruz. A101 müşterileride 1 kaç günlük fiyat sorununu zaten erken fark edip tepkilerini gösterdiklerinde a101 bu durumu düzeltmek için kendi yol haritasını çizerek geçici bir yöntem bulmuştu. A101 1 Kasım 2018 kataloğundada göreceğimiz çözümlerinin ülkemizdeki bir çok ürün ve gıda satıcısının tercih etmesini öneriyoruz. Müşteri memnuniyeti bağlayıcıdır. Fiyat memnuniyeti her zaman satın alamaz.
Arda TUNAHAN
Emin ERŞİRİN TÜM YAZILARI
Bir webmaster için sitesi çocuğu gibidir, sadece bir babadan farkı çocukları arasında ayrım yaparlar. Bütün sitelerim benim için aynı muhabbetine hiç inanmayın sonraki yaptığı her zaman öncekilerini unutturuyor. Örneğin Deşifre, Avcı çukuru için oluşturulmuş o kadar lider proje varken şimdi herşeyin sahibi olarak gördüğümüz Deşifremiz var. Sitenizi sevmenizin en iyi yollarından birisi ona verdiğiniz emeğin...
Emin ERŞİRİN
Furkan Tunahan TÜM YAZILARI
Burada hiç anlamlı şey bulamazsın, anlatılanlar sadece bizden olanların anlayacakları kadardır. Burası karanlık oda, burası Bir Şizofrenin Günlüğü. Normal ve iradesi zayıf insanlara göre değildir.
Furkan Tunahan
Kadir ÖZDEMİR TÜM YAZILARI
Sosyal medyada fenomen olmak veya öyle gözükmek çok kolay. Sosyal Medya Takipçi Artırma yöntemleri tamda sizin için.
Kadir ÖZDEMİR
Kamil Hızer TÜM YAZILARI
Çok uzun bir zaman sonra bir yazıya başlayıp, tekrar tekrar silip tekrar yazmaya başladığım bir köşe yazısı yazmayalı gerçekten uzun zaman olmuştu. Ama bunun suçlusu Nami Esatgil tabi ki. Senin ne haddine hem yönetmenliğini yaptığın hem oyunculuğunu yaptığın oyunda İpek Tanrıyar, Murat Tavlı ve Efsane Geçen gibi muhteşem oyuncuları bir oyunda toplamaya(!) Hadi topladın bu...
Kamil Hızer
Zeynep Bekyol TÜM YAZILARI
Geçmişimizde ve günümüzde olduğu gibi bir çok ilişkinin bitmesine neden olan şeyler eşlerin birbirini aldatmasıdır. Sadece erkekler değil bir çok kadının aldatma olaylarıylada karşılaşıyoruz. Ama toplumda bilindiği gibi Kadınlarda aldatılma korkusu erkeklere oranla daha fazladır.
Zeynep Bekyol
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...