Zirve testleri başarılı

Gerekli bir duraklama dönemine geçmek zorundayım, ilk hedefimiz olan A101 kataloğu kelimesinde birinci sayfaya gelmeyi bir süreliğine de olsa başardık. Bu durumun sağlıklı olmaması rekabet ve rakip içeriğin çok fazla olmasından daha çok benim çalışmaya ayırmadığım zamandan kaynaklanıyordu. Çünkü temel olarak rakiplerim bu kelime üzerinde pek bir üstünlük sağlama şansı yok. Sadece zaman kestirmesi zor o kadar. Aksi halde anahtar kelime domain güçlü bir şekilde çalışmalarda yenilmez derecededir.

Birazcık çalışma fırsatı bulduğumuzda düzenli bir şekilde ilerlediğinde sağlam sonuçlar alınacaktır. Küçük bir link altyapısı bizi birinci sayfada bir süre tuttu. Temel çalışmaya başlamadan bu yeri görmek güzeldi şimdi zamanı bekliyoruz.

. . .

Biz gücümüzü nereden alıyoruz biliyor musun? Kendimizden, sürekli kendimizden bahsetmekten. Hiç bir konuyu araştırmadan sürekli kendimizden bahsederek geveze bir insanın yaptığı ve kibirli bir insanın karakteri buluşmuş gibi sürekli kendimizden bahsediyoruz. İçeriğimizin bir sonu yok, bir karaktere sahip insanların dar bir bakış açısı olur, çok kişilikli insanlar daha çok farklı düşüncelerle yaşar. Aşklarıda farklıdır kinleride. Küçük hayatlar için küçük insanlar, büyük bir dünya ile savaşıyorsan sana o tek karakter yetmeyecektir. Biz yıllar önce çukura attığımız o adamı geri çağırıyoruz. A101 savaşında ona ihtiyacımız var, o yeşil koltuğa ihtiyacımı var.

Hatırlıyor musun o karanlık gecelerde kazandığımız savaşları, ayaklarımın acıdığı zamanki hissi hâla hatırlıyorum. Ne kadar garip değil mi, hayatımdaki herkes beni yönlendirmeye çalışıyordu, en büyük iradeyi kendimde buldum. Nelerden vazgeçtim hayal bile edemezsin. Sigaradan kurtulmuş bir insanım ben, savaş kazanamaz mıyım? Onun gelmesi gerek, o geldiği zaman herşey daha kolay olacak. Biz onun için buradayız, daha kolay savaşmak için, gücümüzü ondan alacağız ve a101 bizim temel silahlarımızdan birisi olacak. Yoksa bizde umursamıyoruz televizyonu telefonu oyunu falan.

Sadece biraz daha bekleyin, bende bekliyorum. Hep birlikte kazanacağız.

Güncelleme, Savaşı Deşifre devralmıştır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın