diş teli fiyatları

ZLine’dan bahsederken ‘Çığlık at’

ZLine’dan bahsederken ‘Çığlık at’

İçindekiler

Biraz Kendini Tanı, Aynanın Karşısına Bak

Tamam artık tamamen kafayı yedik. Neyi nasıl yapacağımız konusunda sona geldik. Uzun zamandır yürüttüğüm bir savaşta silahlardan birisini daha aktif ediyoruz. ZLine, hayatın son kullanıcısı. ZLine yeni üretilmiş olan Gri Seo kurallarını Esad almış bir kullanıcı birimidir. Robotik düşünceler ile zirveyi hedefleyen bir arayüz.

Aslında hiç birşey bilmeyen ama mükemmeli hedefleyen saçma sapan bir insan işte. İşte Seo Anarşi kurallarını burada yönetecek olan kişi o.

Seo Anarşi Nedir?

Bilinir ki seo bir düzene göre yapılır. Rutin çalışmalar başarıyı getirir. İnsanlar başarıyı azimli ve istikrarlı olarak kazanırlar. ZLine bunların tümünü umursamazlık teorisine bağlayarak. Site düzeni ve çalışmalarda tamamen karmaşık bir yapı kullanır. Arama motorları için önem teşkil eden seylerin bir kısmını alırken diğer bir kısmına zerre kadar önem vermez. GRİ SEO çalışmaları için biraz ondan bilgi biraz buradan kargaşa ile tamamen hayatı özgünleştirmiştir.

Bir çok çalışmayı bu mantıkla yürüten yetişkin  ZLine, yani ben neredeyse kafayı yemiş durumdadır. Onuda mı yedin aç gibi esprilere maruz kalmak üzereyim. İşte delirdim. Poyraz karayel’de de söylendiği gibi benim yaşadıklarımla sanırım koca bir mahalle ölürdü. Sürekli bu şeyi düşünüyorum ama bir türlü yapamıyorum. Zamanım mi olmuyor yoksa imkanım varken kendim mi tembellik ediyorum bilmiyorum. Bazen koca yürekli bir savaşçıyken nazende uykuya bile boyun eğip kalıyorum. Ama ne olursa olsun savaşmak eğlenceli ve ben koca bir ordunun başındayım.

Bir çok farklı kategoride farklı duygulara sahip bir benim ben. Bizi künye ‘den tanırsın.

Bir çok platformda savaştık, yendiğimizde oldu yenildiklerimizde ama emin olun vazgeçtiklerim çok daha fazla. Günlerini harcayıp bir şeyin bütün kurgusunu çıkarıyorsun. Sonra bakıyorsun hiç birşey kalmamış. Yok olmuş. İşte Ziyaretçi bu benim hayatım.

Hayatını Anarşi seo için harcayan bir insandan başka birşey yok şuan bunları yazanda. Kazanmak için kendimle konuşmaktan başka birşey gelmiyor aklıma.

Biraz Kişiliğini Geliştir!

Yıllar önce vampir filmleriyle böyle oldum biliyor musun. Sürekli kendimle konuşmalar, hayali karakterler ve olmayan insanlara aşık olmak gibi huylarım vardı her zaman. Mutlulu bulmak içinde hiç aramadım. Ama mutsuzluk yıllar sonra beni buldu. Savaşacak gücüm vardı aslında yenebilirdim herkesi ama sıkılmıştım. Sonra yavaş yavaş toplumun içine girmeye çalıştık. Sonra ne oldu!. Toplumun .#!*3e32…

Şimdi burada yeniden bir savaş veriyorum. Karakter savaşı, kendini kanıtlamak için yada başka bir şey için. Bütün her şeyden vazgeçecek kadar güçlü bir şekilde tek bir şeye odaklanmış şekilde ilerliyorum.

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Porselen Diş…