Bim Aktüel Kataloğu Ürünleri

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Gıda sektöründe uzun zamandır bildiğimiz belkide uygun fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldüren ilk Gıda Market Zinciri diyebiliriz. Ürünlerinin kalitesi ve uygun fiyatlarının yanında her hafta oluşturduğu indirimleri sayesinde Bim Aktüel müşterileri tarafından beklenen ve takip edilen bir market haline gelmiştir.

Aylar önceki planım aktüel ürünleri bu alan adı altında toplamaktı ama daha iyi sonuçlar alacağını düşündüğüm farklı bir alan adı girdi hayatıma. Deşifre’nin bende her zaman yeri büyük ve kalıcı olacak ama yinede çalışmalarımızda nasıl zamanında burayı zirveye çıkardıysak şimdi destek olma sırası Deşifre’ye geldi. A101aktuel.net bizim için zirveye yaklaşmaktan daha çok oranın sahibi olacak bir domain. Bunun için elimizden gelen bütün çalışmaları oraya kaydırarak en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz.

Her ne kadar alan adımız A101 ile alakalı olsada içerisine diğer katalogları koymak bizi hiç rahatsız etmiyor. Biz proje geliştirmeyi farklı olanları birleştirerek, küçük parçalardan bir bütün yaparak öğrendik. Şimdi öğrendiklerimizi tekrar kurgulayıp oluşturmaktadır sıra. Bim aktüel ürünleri paylaşacağımız her geçen gün biraz daha geliştirdiğimiz ve sorunlarını kapattığımız bu site üzerinde hep daha iyilerini yapmak için müşteri ve dostlarımızın desteği ile ilerlemeye çalışıyoruz.