Şok Aktüel Kataloğu Ürünleri

İçindekiler

ŞOK AKTÜEL‘E HOŞ GELDİN

Türkiye’de isimini duyurmuş gıda sektöründe toptan fiyatına parakende ürünler satarak bir çok müşteri kitlesi oluşturmuş üzerine haftalık indirimleri ile normal piyasanın çok altında fiyatlarla müşterilerine ürünler sunan marketlerden birisidir Şok Market. Bizde burada sürekli camlarında veya sokakta her hangi bir yerde gördüğünüz Şok Aktüel kataloglarını size sunuyoruz.

ŞOK İNDİRİM KATALOĞU‘NU
TAKİP ETMEK DAHA KOLAY

Yıllardır planlanmış şekilde oluşum için bekleyen atak, Deşifre ile geldi ve Aktüel katalogların oluşumu kuruldu. Bu oluşum sayesinde A101, Bim ve Şok gibi başlıca mağazaların indirim kataloglarını takip edebileceksiniz. İndirimlerin sade ve yalın şekilde olmaması için elimizden geldiği kadarıyla indirim ürünlerinin teknik özellikleri hakkında açıklamalar ve öneriler yapılmaktadır.

Genellikle elektronik ürünler hakkında yapılan değerlendirmeler müşterilerin daha bilinçli şekilde kaliteli ürünü uygun fiyatlara almalarını sağlamak amaçlıdır. Diğer mutfak ürünleri kaliteli markaları genellikle ev hanımlarının uzman olduğu alanlar olduğu için sorun yaşamadan seçeceklerine eminiz. Ama yinede alternatif olarak önerilerilerde bulunmaya çalışacağız. Yeni dönemde Deşifre olarak, Şok Aktüel kataloglarına büyük oranda önem vermeyi planlıyoruz. Müşterilerinin olduğu kadar online ziyaretçilerinde huzurlu ve güven içinde bilgi alabilmesi için Şok kataloğu en güncel şekilde tutmaya çalışmaktayız.

Deşifre, katalog çalışmalarında aktif olarak Şok Aktüel 2018 çalışmalarına başlamıştır. Artık en güncel şekilde şok indirim ürünlerini bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Düşünceleriniz ve yorumlarınızı bizimle paylaşın. Bize yapmış olduğunuz yorumlar gelişmemizi ve size daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

. . .

Türkiye’de 2018 yılının pekte iyi geçtiğini söyleyemeyiz. Bu durumun sonucu olarak Dolar sürekli yükseliyor ve her şeyin fiyatı git gide artıyor. Bu artış halkın cebine ciddi anlamda zarar verdiği için insanlar artık kaliteye yönelik değil fiyata yönelik satın alma işlemleri yapıyorlar. Eskiden kalite adına Migros’a giden birisi şimdi ucuzluk adına Bim’e gidiyor. Ancak her ikisinin de ortasını bulan bir market zinciri daha var. O market zincirinin adı ise Şok. Eğer Şok marketlerini kullanmak isterseniz size kesinlikle karşılaşacağınız şeyleri söyleyebiliriz: Kesinlikle kaliteli ürünler, ucuz fiyatlar ve ürün – performans sağlayan birçok cihaz. Yani diyorsanız ki, ben hem kalite istiyorum hem de ucuzluk istiyorum, o zaman Şok sizin için tam doğru yer olacak. Şok aktüel ürünleri, diğer marketlere göre birçok çevrede daha az bulunan bir market. Yani Bim, A101 gibi marketlere nazaran daha az yerde var. Haliyle daha az tercih edilebiliyor. Bizim tavsiyemiz ise şu, eğer ürün – performans ürünleri arıyorsanız ve gerçekten bu ürünlere ihtiyacınız varsa Şok market ne kadar uzak olursa olsun ayda bir defa ziyaret edebilirsiniz, bize kalırsa edin. Çünkü bu market zinciri birçok market zincirine göre çok daha avantajlı fiyatlar ve kaliteli ürünler sunuyorlar.

Bu marketin çalışanları da oldukça memnuniyet esaslı çalışmalar yapıyorlar ve müşterilerini mümkün olduğunca memnun etmeye çalışıyorlar. Etiket fiyatlarına sadıklar ve müşterilerine daima yardımcı oluyorlar. Birçok markete göre size yardımcı olma oranları çok yüksek. Ayrıca raf düzeni, yerleşim yerleri gibi mekanlarda hem titizler hem de temizler. Bu gibi etkenleri göz önüne aldığımız zaman şok marketleri gerçekten de göz önünde bulundurmamız gerektiğini anlıyoruz. Eğer sizlerde bizimle aynı düşünce yapısına ve düşüncelere sahipseniz kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda kataloglarını da takip edin ki düşük fiyatların üstüne bide indirimlerden faydalanabilesiniz. Kalite ve ucuzluk arıyorsanız Şok’tan iyisi yok.