iPhone Wifi Şifre Kırma

Elektronik ürünlerin lüks segmentinde olarak gördüğümüz Apple markası Akıllı cep telefonu sektöründe de büyük bir yer kaplamaktadır. iPhone akıllı telefonlarda kullanılan uygulama kısıtlamasından bir çok kişi şikayetçi olsada aslında bu durumun güvenliği arttırdığı bir gerçektir. Google Play’da olduğu gibi geliştirici üyeliği olan herkesin istediği programı yüklemesi gibi bir imkan sunmayan Apple Store üzerinde iphone wifi şifre kırma uygulaması bulmakta oldukça zor. Hatta apple store üzerinden edinmek imkansız bile diyebiliriz.

İHTİYACINIZ OLAN PROGRAM BİLGİLERİNİ SEÇİN!.
İndirme bağlantısı alabilmek için istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurun!.


Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diş teli fiyatı iPhone Wifi Şifre Kırma

Şifre kırıcı adı altında yüklenen bir çok ios uygulaması sadece wifi ağlarını gösteren yada sadece ücretsiz olarak (Kafe, topluluk ve merkez binaları) yayın yapan ağları göstermektedir. Store üzerinde yüklenmeyen uygulamaların güvenlik sorunları olabileceği gibi zorunlu durumlarda Jailbreak yapılarak ios wifi kırıcı programlar yükleme şansınız var.

Jailbreak profesyonel kullanıcı olmayan kişiler tarafından yapılması önerilmez. Bu işlem cep telefonunuzun garanti dışı kalmasına ve yazılımsal bozulmalar neden olabilir.

İOS Jailbreak Nedir? Nasıl Yapılır?

Android cep telefonlarında Root yöntemi ile sistem klasörlerine ve yetkilerine ulaşılabileceği gibi ios işletim sistemindede Jailbreak yapılarak yazılım kırılır, cep telefonunuza apple store dışında yüklemeler yapabilme yolu açılır. Profesyonel bir çok kişi ve geliştiriciler tarafından yapılan bu yöntemi sadece iphone wifi şifre kırma için kullanan kişilere kesinlikle önerilmez.

Onun yerine daha sağlıklı olan ama yarı yarıya şansınız bulunan apple store üzerinden edinebileceğiniz uygulamaları önermeyi daha uygun bulduk.

APPLE STORE ÜZERİNDEKİ
İOS WİFİ KIRICI UYGULAMALAR

WiFi Map Pro – Free Internet:

Wifi Map Proİphone telefonlarda sorunsuz şekilde güvenle kullanabileceğiniz uygulamaların başında $4.99 fiyatı olan Wifi Map Pro uygulaması gelmektedir. Arama sonuçlarında da ilk karşınıza çıkacak olan bu uygulama hotspot internet paylaşım alanlarını kullanarak iphone üzerinde ücretsiz internet sunmaktadır. Kullananlar ve satın alanlar kısmında çok fazla olumlu yorum alan bu program iphone şifre kırma kategorisinde değil ağ paylaşım ve wifi arama programları arasında yer almaktadır. Çevrenizde veya komşunuzda bulunan bir modemin şifresini kırmak için kullanamayabilirsiniz.

. . .

Wi-Fi Finder – Free internet:

ios wifi finder

Bir diğer Apple Store üzerinden edinebileceğiniz wifi uygulaması Wifi Finder, veritabanında 2 milyon konumun wifi şifresi olduğu söylenen bu uygulama bulunduğunuz konum ve çevresinde bulunan ücretsiz internet sağlayıcılarına otomatik bağlanmanızı sağlayacaktır. Offline olarak internetiniz olmasa bile konum bulma özelliği ile çalışan bu uygulama yine wifi map pro ile aynı şekilde çalışmaktadır ve çevre modemlerin şifresini kırmayacaktır.

Apple firmasının güvenliğe verdiği önem android telefonlardaki programların alternatiflerini mağazasına almayı engellemektedir.

. . .

İlgilinizi çekebilir: wifi kırıcı

Puan ver post

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Nonolive Uygulaması…