Kolay Backlink Alabileceğiniz Siteler

Popüler, Teknoloji |  Bu yazı, 8 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı!.

Backlink bir sitenin diğer siteler tarafından imlenmesi olduğunu herkes biliyordur. Amaç yazı dolsun, çok alındığında spam az alındığında ezik bir site gibi gözükmesini sağlayan backlink oranının çok iyi şekilde kontrol edilmesi gerekli. Bir günde binlerce almak yerine az olması bence daha verimli olabilir. Ama yinede doğal şekillerde oluşturabileceğiniz backlink yöntemlerinizde var tabiki.

SİTENİZ İÇİN KOLAY BACKLİNK ALMAK MÜMKÜN

Özellikle Alexa üzerinden takip edilen backlinkler çokluğu ve kaliteli olması Alexa Düşürme Yöntemleri içerisinde bilinmektedir. Backlink analizlerini dediğim gibi google widget üzerinden bakanlar için kısa birşeyler söylemekte fayda var. Bir çok kişide Facebbok, Youtube, Linkedin, Vk gibi otoriter sosyal medya sitelerinden backlink gözüküyor ama bende yok diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu backlinkler size bir backlink sayısından sonra yansıma yapabilir eğer yine olmuyorsa en azından 1 aylık alexa üyeliği alarak alexa’nın sitenizi daha iyi taramasını sağladıktan sonra gelecektir.

Alexa 7 Günlük Deneme Sürümü kullanarakta gelebilir. Ama kesin garanti verilmemektedir. Ücret ödemeden alexa trial kullanma adımlarını linkten öğrenebilirsiniz.

 • FACEBOOK, YOUTUBE, TWİTTER, LİNKEDİN, VK gibi bilindik sosyal medya platformlarından profil link kolaylıkla alabilirsiniz bunu söylemeye bile gerek yok. Farklı profillerde, eşinizin dostunuzun web site alanlarına eklemekte kısmi olarak ek getiri sağlayabilir.

 

 • GİPHY KOLAY ŞEKİLDE BACKLİNK ALABİLİRSİNİZ

Fotoğraf ve Gif paylaşım platformu olan bu site üzerinde üyelik açabilirsiniz. Sitenizdeki resimleri paylaşabilir veya Web Site alanınıza sitenizin adresini ekleyerek backlink alabilirsiniz.

 

 • PİNTEREST VE WEHEARTİT ÜZERİNDEN BACKLİNK ALMAK

Bu iki platformda Giphy mantığında çalışan bir platformdur hatta Pinterest hepsinden daha bilinirliği vardır. Buradan profil ayarları üzerinden kolaylıkla bağlantınızı ekleyerek sitenize profil link ekleyebilirsiniz.

 • ONEDİO’DAN BACKLİNK ALMAK

Onedio son yılların en çok bilinen içerik platformlarından birisidir. Onedio üzerine üye olarak yine bir profil backlink sahibi olabilirsiniz. Dofollow olarak vermemektedir ve belki backlink listenize yansımayacaktır ama emin olun orada linkinizin olması hiç bir yerde gözükmesede etki edecektir.

 • RİBONY ÜZERİNDEN BACKLİNK ALMAK

Günümüzde pek kullanıcısı kalmasada bir zamanların en çok kullanıcısı olan ve backlink olarak çok yararını gördüğümüz platformlardan birisi. Üye olması basit, küçük ayarlar ile profilinizi oluşturduktan sonra biyografi kısmınıza linkinizi bırakmanız yeterlidir.

 • DERGİ PARK. GOV.TR KOLAY PROFİL BACKLİNK ALMAK

Sadece üyelik ile alabileceğini bir kolay backlink almak için kullanılan sitelerden biriside dergi parktır. Gov.tr uzantısı ile tercih edilebilir olmasına rağmen pek bilinmemektedir.

Whois Backlink olarak kullanabilceğiniz Seo analiz yaparken ve Site fiyatı sorgularken alabileceğinizi kaliteli backlinklerden bir kaç tanesi şunlardır. Alexa backlink listesinde hızlı gözükmesi ile bilinirler.

 • sitemnekadareder.webseoanalizi.com
 • sitemnekadareder.scriptmatik.com
 • sitemkacpara.com

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Avatar İzmir Evden Eve Nakliyat dedi ki:

  çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler

 2. Avatar yalçın dedi ki:

  Baya bi işime yaradı.
  Teşekkürler.

 3. Avatar furkan kandemir dedi ki:

  interktif sözlüklerden de kaliteli backlink alınabilir.Link paylaşımı yapılabilen ,da pa değerleri çok iyi olan Yıldız Sözlük’ü deneyebilirsiniz.Link anında indexleniyor ve kelimenizde sıralamanız hemen yükseliyor.
  Yıldız Sözlük’ün 2 farklı varyasyonu da ,net vecom.tr deneyin ,faydasını göreceksiniz.

 4. Avatar Ali BEY dedi ki:

  Liste güzel , teşekkürler Arda 🙂

 5. Avatar Halil YILDIZ dedi ki:

  Faydalı Bilgilerin için Saol

 6. Avatar Aycup ® dedi ki:

  Bilgi sahibi olduk, teşekkür ederiz.

 7. Avatar Adem Bayrak dedi ki:

  Başarılı bir yazı hocam. Teşekkürler.

 8. Avatar Bahattin dedi ki:

  Şuraya sitemin adresini bırakayım yorum backlink olsun 🙂