Arayıcının Efsanesi 3. Sezon

Popüler |  Bu yazı, 21 Mayıs 2018 tarihinde yayınlandı!.

DİZİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ

Arayıcının Efsanesi 3. Sezon Yayınlandı mı?

Legend Of The Seeker adıyla 1 kasım 2008 televizyon dizileri arasına katılmıştır. FOX TV’nin Türkçe Dublaj olarak yayınladığı 1 Sezonu ile büyük bir kitleye ulaşmıştır ve gerçekten hayranlıkla izleyen kişileri ekrana bağlamışlardır.

İzleyicilerin ilk hayal kırıklığı  sadece 11 bölümlük 1. sezonu Türkçe Dublaj olarak yayınlanmış olmasıydı. Ama Arayıcının Efsanesi severleri bunuda dert etmedi ve ikinci sezon olan 22 bölümü Türkçe altyazı olarak izlemeye başladılar.

Hayatta altyazı izlemem diyen insanları bu diziyi izlerken gördük. Sonrasında ikinci büyük hayal kırıklığı geldi. 3. Sezon çekilmedi.

Hayranlarını büyük bir üzüntüye boğan bu karara bir çok kişi inanmadı çünkü izleyicileri filmin gerçekten güzel olduğundan emindi ve devamının olmaması gibi bir şey olmayacağından emindi sabırla beklendi. Ama yaklaşık 10 yıl geçti başlangıcından bu zamana kadar.

En son yayınlanan bölümün tarihi, 22 Mayıs 2010 Arayıcının efsanesi 3. sezon çekilmiş olsaydı bu 8 yılda kesinlikle yayınlanmış olurdu. 

. . .

. . .

22. Mayıs 2018 tarihi Arayıcının Efsanesinin en son yayınlanan bölümünün 8. yıl dönümü olacaktır. Takipçilerin ve izleyicilerinin 3. Sezonun yayınlanmaması hakkında ve dizi hakkında genel düşüncenizi, duygularınızı bu konu altına yorum yapabilirsiniz.

Duygularını buraya boşalt, buradaki herkes senin gibi!.

. . .


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Avatar Özgün Ali dedi ki:

  Game of trones e yüz çeker

 2. Avatar Zehra dedi ki:

  Arayıcının efsanesini 12 yaşındayken izledim artık bende nasıl etki bıraktıysa aradan uzun zaman geçmesine rağmen unutmadım İnterneten açıp tekrar izledim 3 sezonun yayınlanmamasına çok üzüldüm umarım 3 sezonunda yayınlarlar

 3. Avatar aytaç yasin dedi ki:

  10 sene olsun yada olmasın 3.sezonu ölene kadar beklerim 22 yaşındayım cara ve kahlan bana bu dünyaya baktıkça boşa yaşadığımı hatırlatıyor o kadar güzeller ki tanımadan aşık oldum belkide malımdır ama çok seviyorum dizinin komplesini keşfetmemden beri 6-7 kere bitirdim ama yetmiyor destek verelim bir şey yapalım gerçekten çok üzülüyorum devam etmemesine belkide kendimi fazla kaptırdım ama kaptırdım bir yolu olsa o dünyaya gitmek isterdim bu dünyada ki tüm sevdiklerimi bırakmam gerekse de.
  ( delirmiş olabilirim ) şaka şaka ama gerçekten yazdıklarım kadar çok yaşamak isterdim dizide
  #dizinedendevametmedi
  #dizidevametsin
  #❤legendofseeker❤

 4. Avatar Yener YEMLİHA kurnaz dedi ki:

  Ben diziyi yeni keşfettim çok beğendim ama devamı olsa mükemmel olur du ..

 5. Avatar Sevdican dedi ki:

  Merhaba Arayicinin Efsanesi Fox TV ye yayinladinda bakamadim ama sonra internetten seurettim ve 1 sezonu turkce dublaj olarak seyrettim ve fazlasiyla cok fazla etkilendim ve sonra 2 sezonu altyazi turkce olarak seyrettim altyazi hic sevmezdim ama arayicinin efsanesini seyrettim demek istedim 3 sezonu yada yeni bir deviri heycanla bekliyorum.

 6. Avatar yavuz dedi ki:

  merhaba yaptığınız çok güzel bir şey bana biraz bilgi verir misiniz rica etsem.

 7. Avatar Recep dedi ki:

  Aslında 3. sezon değil de Yeni bir devir yazılabilir. Ben 4 defa Arayıcının Efsanesini bitirdim ve en son tutuldum. Bir devir 600 yıl sonrasını yazmaya karar verdim. Şuanda bir kaç bölüm yazdım ama yazılarım yetersiz. Bunu ilerleyen zamanda Arayıcının Efsanesi yazarından telif hakkı almam gerekli ve bunun için çok zamanım olmasına rağmen bir kaç bölüm yazdım ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum ama gün geçtikçe yazmaya devam edeceğim adını Son Arayıcının Efsanesi yaptım. Bana ulaşabilirseniz sizinle bu konu hakkında görüşmek isterim

  • Avatar hakkkı dedi ki:

   aslında 3. sezon olsa çok güzle olurdu ama yeni bir devir yazmaya hiç gerek yok çünkü seri bir kitaptan dönüştürmedir. kitabın adı büyücünün ilk kuralı