Başarılı insanlar ‘Yaptığı işler ile anılır.’

Başarılı insanlar ‘Yaptığı işler ile anılır.’
Bunca yıldır ben bunu yaptım diyebileceğim hiç bir şeye başlayamadım. Başarılı insanlar  ‘Yaptığı işler ile anılır.‘ Bunu ben yaptım diyemeyeceğin bir iş ‘Üzerine yapışmış.‘ demektir.
. . . 
Neyin mutluluğunu yaşayacağım, günlük sadece Wifi Şifre Kırma kelimesinden bile binlerce ziyaretçi kazandığımı mı? Hiç bir yerde bunu rahatlıkla ve mutlulukla söyleyemezsin. Bunun bir şekilde böyle olacağını en baştan biliyordum. Sürekli Avcı Çukuru diyorum, planlarımı kurduğum yerde bu yıllardır tek elde tuttuğum ziyaretçi sayısını sadece bir sonraki seviyeye geçiş için kullanacaktım. Ama bu zamanlarda daha çok fark ediyorum. Kendimi bulabileceğim bir projem yok. En iyi olduğum şey beni geliştirmeyecek, peki böyle bir durumda içimdeki adam ne yapacak?
. . .
Kitle analizi, ziyaretçi yoğunluğu, kelime analizleri, site içerikleri vs bir çok zırva ile dolu bir internet dünyasında yaşıyorum yıllardır. Her zaman daha iyisini yapmak için hiç bir şey yapmayan insanlarla dolu, gerçekten bir kaç kişi varsada onlara ulaşmak için hiç çaba göstermedim. Biliyorum bu dünyada kimse bana bir şey katamaz, öğretemez.
İnsanlardan uzak kalmayı, yalnız yaşamak hep benim tercihim oldu. Bir çok farklı karakter ve kişiliğin çatışmalarından kaynaklanan bir sorun olabilir belki bilmiyorum ama ‘Bunu tercih etmemin nedeni zirveyi paylaşmaya tahammülüm yok.’ Bir şey başaracaksam kimsenin sırtına çıkmayacağım, ve kimseyi sırtımda taşımayacağım.
Avcı Çukuru, insanın kendisini bulmak için ve karakter güçlendirmesi için yapılan fikirlerin, düşüncelerin oluşum ve gelişim sürecinin devam ettiği yerdir.
Ben her şeyimi orada kazandım, ama kazandığım hiç bir şeyi bunu ben yaptım diyemedim. Yaptığım şeyler, yapabileceklerime baktığımda her zaman çok basit geldi. Bunun için küçük şeyler ile büyük hayaller kurmadım.
Şimdi o avcı çukuruna tekrar inip kendimi bulmam gerekli, oluşmuş en güçlü karakter olan ZLine’ı tamamlamam gerekli. Burada ve benim nefes aldığım her neresi varsa, hiç bir şekilde mantık aranmamalıdır. Kimin yaptığı sorgulanamayacak kadar kalabalık bir topluluktan yankılanmaktadır cümleler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.