Doğru ve Doğal Backlink Alma Yöntemleri

Doğru ve Doğal Backlink Alma Yöntemleri

Doğal Backlink Nedir ?

İnternet üzerinde soe çalışmalarında en çok kullanılan ve etkili olarak bilinen yöntemlerin başında backlink inşaası gelmektedir. Doğal backlinkler ve otomatik backlink oluşturmak gibi iki kavram vardır. Otomatik backlinkler genellikle bir program veya otomasyon ile sağlanmaktadır ve kullanımı çok basittir.

Zincirleme bir yapıyla bir makaleyi veya link kodunu diğer sitelerde forumlarda bloglarda paylaşarak backlink alınmaktadır. Diğer bir doğal link mantığı ise özel olarak elle alınan ve girilen backlinkler diyebilir. Tanıtım makaleleri içindeki linkleriniz, Forum web sitesi linkleriniz, bloglar içindeki linkleriniz birer doğal yönetilebilir backlink sistemleri arasındadır.

Backlink alacağınız sitenin bloglarının kendinizde olması biraz daha sağlıklıdır ama bütün blogların aktif şekilde yönetimi yapılması gerekmektedir. Bu nedenle hit ve içerik bakımından çoklu siteler diğer sitelere nazaran biraz daha pasif kalırlar. Değer ve otorite olarak düşüktürler.

Kendinize özel 10 20 adet blog hazırlayarak hepsini yöntebilirim diyorsanız bir seviyeye geldikten sonra backlink almanız sağlıklı olacaktır. Eğer bunu yapamayacağınızı düşünüyorsanız. Diğer aktif sitelerden tanıtım makaleleri satın alabilir yada değişim yapabilirsiniz. Yada yorum yaparak backlink ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaparak Nasıl Backlink Alınır

Bu işlem için en basit yöntem anahtar kelimenize uygun wordpress tabanlı siteleri bularak normal yorumlar bırakmaktır. Yorumlarınızda detaylı yorumlar bırakmanız sağlıklı olacaktır iki taraf içinde. Web sitesi kısmına site url adresinizi paylaşarak isim kısmınıza anahtar kelimenizi yazarak kelime backlink almış olabilirsiniz. Web sitesine onay vermek web site sahibine kalmıştır tabiki 10 yorum içinde 3 tane onaylanmış olsa bile yararlı olacaktır sizin için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri