Hiçbir şey hayal ettiğim kadar mükemmel değil!.

Hiçbir şey hayal ettiğim kadar mükemmel değil!.

Buna ben de dâhilim.’ Buna göre hayallerimizin gerçek dünyada yapabileceklerimizden çok daha güzel olduğunu anlayabiliriz. O boktan projelerinizi, sanki sadece sizin aklınıza gelmiş sandığınız fikirlerinizden vazgeçin. Onlara mükemmelmiş gibi bağlanmayın. Diyorsanızki ‘bu ne mk ben daha iyisini yaparım’ diye o zaman deneyin. Ama böyle birşey yapacağım zengin olacağım kafasıyla yapıyorsanız s*ktrin gidin. Benim geçmişim hayatımı değiştireceğini düşündüğüm adımlarla dolu.

Yazdığım o kadar yazı ile kendimi anladığımı sanırdım, özgür olduğumu düşündüğüm ve mükemmel yazarlığımı hayal ederdim. Şimdi baktığımda zindan karanlığında ölmek üzere olan zor nefes alan bir ihtiyardan farkım yok.

Zincirlerimden kurtulacak gücüm var, herşeyden vazgeçebilirim. Ama bunun için nedenim yok, neden ben olayım tekrar. Hepiniz davar çobanısınız. Sizin aranızda fikirlerimi söyleyecek kadar, kendimi size kanıtlamak harcayamam.

Bilirimki arsızların kaybedecek bir şeyi yoktur, onu kimse yenemez. Eğer haklı bir davan ve düşüncen varsa bunu haksızlar içinde anlatamazsın. Linç edilir eleştirilir, dışlanırsın. Siz davar çobanlarısınız. Sizin için temel toplum düzeni geçerlidir, hiç bir yenilik ve kendi fikirleriniz yoktur.

Ben artık toplum ve psikoloji üzerine yoğunlaşıyorum. Ben gelişim için savaşırdım bir zamanlar. Sonra siz çıktınız karşıma, ne kadar çok ve çok çok olduğunuzu gördüm. Umutsuzluğa kapıldım. Tamam açık konuşacağım korktum sizden, tamam kendimi değiştirecek kadar gücüm var, bir çok insanla yaşamayı öğrendim ama sizin kadar davar çobanı bir toplumu değiştirmek, sizin aranızdan bir yer sahibi olmak. Sizin gibi olmak beni korkuttu.

Ben burada özgür olacağım, bir sırt çantam ve içinde umutlarım. Siz, sahte sosyal medyanızda paylaştığınız sahte insan özellikleri gibi olmaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri