Diş Beyazlatma Fiyatları

Çok kıymet verdiğiniz dişleriniz zamanla yiyecek ve içeceklerden sararmaya başlar. Özellikle sigara içiyorsanız dişlerinizin sararması kaçınılmaz sondur. Sararan dişlerinizi beyazlatmak için bir diş doktoruna başvurabilirsiniz. Burada tıbbi malzemeler ile dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Bembeyaz dişlere sahip olmak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diş Teli Fiyatı Hesapla
Daha net tedavi ücretleri için önerilen kliniklerden muayene randevusu alabilirsiniz.


Diş Beyazlatma Fiyatları

İçindekiler

Bizler en iyi şekilde dişlerinizi beyazlatarak pırıl pırıl yapıyoruz. Diş beyazlatma fiyatları ise duruma göre değişiyor. Diş beyazlatma işlemi oldukça kolay ve güvenilir bir işlemdir. Ekonomik olan bu işlem dişleri hiçbir şekilde aşındırmıyor. Diş beyazlatmada iki çeşit tedavi yöntemi uygulanır; bunlardan birincisi diş hekiminin odasında yapılan ve daha kısa süren yöntem, diğeri ise evinizde kendinizin yapabileceği yöntemdir. Profesyonel sonuç almak istiyorsanız diş hekiminin odasında yaptırmanızda fayda var.

Diş Doktorunun Odasında
Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş beyazlatma işlemi genelde tek seansta yapılır. Fakat doktorunuz tekrar gerek görürse ikinci seansa da sizi çağırabilir. Diş beyazlatma işlemi yapılırken diş etleri izole edilir ve dişlerin üzerine beyazlatıcı etkisi olan bir jel sürülür. Jel dişlere sürüldükten sonra lazer ya da led ışınları uygulanır. Lazer uygulanmasındaki amaç jelin diş üzerinde kalıcı olmasını sağlamaktır. Bu işlem tüm dişlerin üzerine uygulanır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi seans sayısına doktorunuz karar verecektir ve diş beyazlatma fiyatları da gideceğiniz hastaneye göre değişir. Hastanemize gelirseniz eğer uygun fiyatlarda diş beyazlatma işlemi yaptırabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Süreci

Diş beyazlatma fiyatıHerhangi bir diş doktoruna gittiğinizde diş beyazlatma süresi yaklaşık bir saat sürüyor. Tabii bu durum dişlerin yapısına göre değişiklik gösteriyor. Yine de 1 saatten uzun sürmeyecektir. Diş beyazlatma işleminden 3 gün sonra dişleriniz bembeyaz olacaktır. Tabi ki kişiden kişiye göre bu süreç 1-5 gün arasında değişiklik gösterebilir. Fakat evde kendiniz beyazlatma jeli ile dişlerinizi beyazlatırsanız dişlerinizin beyazlaması ortalama 1-2 haftayı bulabilir.

Diş beyazlatma ömrü kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de ortalama 2 senedir. 2 sene sonrasında yeniden dişlerinizi beyazlatmanız gerekebilir. Eğer çok sigara içiyorsanız ve dişlerinize sağlıklı yiyecekler ve içecekler tüketiyorsanız dişleriniz daha kısa sürede renk değiştirecektir. Eğer sağlıklı besleniyor ve sigara içmiyorsanız 2-3 sene rahatlıkla dişlerinizi bembeyaz kullanabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Hangi Periyotlarda Yapılmalıdır?

Dişleri sürekli olarak beyazlatmak doku kayıplarının yaşanmasına neden olur. Zamanla diş minesi içinde bulunan maddeler zarar görebilir. Bu nedenle dişlerinizi sık aralıklarla beyazlatmak sağlığınıza zarar verebilir.

Diş Beyazlatma

Sık sık diş beyazlatma yaptırmak yerine 2 yılda bir yaptırırsanız dişlerinize zarar vermemiş olursunuz. Bunun için tükettiğiniz gıdalara ve sigarayı bırakmaya özen göstermeniz gerekir. Hastanemize diş beyazlatma işlemi için geldiğiniz zaman dişlerinize uygun beyazlatma yapıyoruz. Çok kısa sürede bu işlemi hallediyoruz ve 2 senelik süreç içerisinde düzenli olarak kontrollerinizi sağlıyoruz. Dişlerinizi 2 yılda bir beyazlatıyoruz ve 6 ayda bir sizi kontrole çağırıyoruz. Bu sayede dişlerinizde çıkabilecek diğer problemlerin de önüne geçmiş oluyoruz.

Diş Beyazlatmanın Yan Etkileri

Diş beyazlatma işleminde kullanılan beyazlatıcı jeller az miktarda dişlerde hassasiyet yapabilir. Bu çok kısa sürecektir ortalama 1-2 saat sonra dişlerinizdeki hassasiyet yok olacaktır.

Bizler sizlerin hiçbir yan etki görmemeniz için elimizden geleni yapıyoruz ve kısa sürede dişlerinizin bembeyaz olmasını sağlıyoruz. Böylece gülümserken, konuşurken veya kalabalık bir ortama girdiğiniz zaman kendinize olan özgüveniniz artar ve kendinizi daha mutlu hissedersiniz. Hastanemizde diş beyazlatma işlemi yaptırarak aradığınız mutluluğu bizimle bulabilirsiniz. Diş beyazlatma hakkında detaylı bilgi almak ve diş beyazlatma fiyatları hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız hastanemizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.