Edu uzantılı backlink almak

Edu Backlink Almak

Backlinkler arasında bilinir ki, Backlink almanın esasları arasında en bilinmesi gereken. Kaliteli sitelerden backlink almaktır. Edu uzantılı sitelerde, döküman paylaşarak backlink almayı kolaylaştıranlar arasında.

  • https://www.academia.edu/ sitesine kolaylıkla facebook yada google aracılığıyla üye olup gerekli yolları takip edebilirsiniz.
  • Kişisel sitenizi, hesap ayarlarınızdan web sitesi kısmına ekleyerekte ek olarak kolayca backlink alabilirsiniz.
  • Basit olarak mantığımızı anlatıyoruz. Siteye döküman yükleyerek açıklama alanına, daha fazlası için siteyi ziyaret edin demek için link bırakıyoruz.
  • Burada küçük bir seçeneğiniz var. Eğer dosyanızı word olarak oluşturarak makale içine kelimenize bağlantı verirseniz daha yararlı olacaktır.  Örneğin “SEO önerileri” olan makaleme bağlantı verip paylaştım. Makale edu üzerinde açıldığında makalenin anahtar kelimesi üzerinde bağlantı olacaktır yada uğraşmak istemiyorsanız benim gibi açıklama kısmına bir yere sıkıştırabilirsiniz.

 

Upload işlemi için sadece döküman dosyalarına izin verilmektedir. Farklı bir dosya yükleme imkanınız yok, Zaten amaç edu backlink almak olacağı için txt dosyası hazırlamakta pek sizi uğraştırmayacaktır.

Dosya yüklemesinden sonra küçük ayrıntılar ile sayfa başlığımızı, açıklamamızı, eğer ek yazar varsa yazarlarımızı falan ekleyerek sonlandırıyoruz. En son
durumda dökümanımız son resimdeki gibi gözükecektir.

 

 


 

EDU BACKLİNK YARARLARI

Backlinklerin sağlıklı şekilde alınabilmesi için site özelliklerinizden yüksek sitelerden anlanız önerilir. Yani sıralamalarda sizden daha yüksekte olan siteleri kullanmanız gerekmektedir. Bu nedenle edu backlinklerin hit kaynaklarının daha fazla ve google üzerinde büyük etkisi olduğu için edu backlinkler önerilmektedir.

Sitenize backlink alırken, anahtar kelimenize uygun makeleler içinden almaya önem gösterin.  Örnek olarak kelimenizde google aramalarında sizin üstünüzde olan sitelerden backlink almaya çalışın.


7 Ocak 2017

Bir cevap yazın

Buraya 19 kez yorum yapılmış “Edu uzantılı backlink almak

  1. verdiğiniz açıklayıcı bilgi için tşk ederim edu back link için bende uğraşıp duruyordum para ile almak için

  2. Gerçekten böyle bilgi veren, bu tarz faydalı yazılar yazan kişilere çok hayranlık duyuyorum. Sizler sayesinde yeni bilgiler öğreniyoruz, belki işler alıyoruz iş yapıyoruz. Onun için size ve sizin gibi bu işleri yapan arkadaşlara başarılar dilerim. Değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz.

    1. Geç olsun, hiç olmamasından iyidir. Belkide etkili olması için geç bulunması gerekmektedir.

  3. Güncel backlink kaynaklarına ihtiyacımız oluyor, yüksek da-pa değerine sahip siteler paylaşırsanız bizim için çok iyi olur =)