En İyi Blogger Oyun Temaları

En İyi Blogger Oyun Temaları

İçindekiler

Blogger ne kadar bizim gözümüzde Blogger’n sunduğu bir paravan blog olarak  bir yer edinmiş olsada bir çok kişi tarafından tercih edilen ve kullanılan bir yer olduğu gerçek. Bazıları sadece blog tutmak için kullanırken, gerçekten içerik üreten bir blog bazen .com siteleri geride bırakabiliyor. Görsellik bakımından sade bir dizayna sahip olan temaları kullanan blog spot için bazen tema gereksinimi duyulabilir. Temaların en çok tercih edildiği kategori tabiki blogger oyun teması kullananlar oluyor.

Blogger sadece bedava blog hizmeti sunan bir yer olarak düşünmek aslında biraz yanlış bazen host hizmeti verdiğinide unutuyorum. Com veya NET domainlerinizi Blogger nameserverlarına yönlendirerek ücretsiz şekilde bloggerda site barındırabilirsiniz.

ÖNERİLEN BLOGGER OYUN TEMALARI

Günümüzde artık her siteden beklenen mobil uyum özelliğine sahip olan bir kaç oyun teması sunuyoruz. Bu temaları blogger’a ekleyerek isterseniz premium alan adlarınızda isterseniz blogger subdomainlerda kullanabilirsiniz.

. . .

ARCADE MAG BLOGGER GAME TEMA

Sade bir görselliğe sahip olan ve büyük bir slider içerisindeki arama bölümü ile ziyaretçilerin içeriklerinizi kolayca bulamasını sağlayacak. Sonrasında sadece içeriklerin oluştuğu ve göz yormayan sade bir içerik listeleme alanı koyulmuş. Gayet mantıklı. Bu temayı ücretsiz olarak indirmek ve demosunu görmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsin.

DEMO İNCELEMEK VE İNDİRMEK İÇİN KULLANIN
https://www.templateism.com/2014/11/arcade-mag-gaming-blogger-template.html

. . .

POWERGAME BLOGGER TEMASI

Daha fazla görsel ağırlıklı temalar sevenler içinde PowerGame tam tercih olabilir. Box tasarımı ile güzel bir arkaplan ve slider içerisinde seçeceğiniz etkileyici görseller ile sitenizi ziyaret eden oyuncuları etkileyebilirsiniz. Bu temayıda ücretsiz şekilde blogger sitenize etkileyebilirsiniz demo ve indirme bilgileri aşağıda.

DEMO İNCELEMEK VE İNDİRMEK İÇİN KULLANIN
https://www.themexpose.com/2014/12/powergame-responsive-blogger-template.html

. . .

JOHNY DARKGAMER BLOGGER OYUN TEMASI

Karanlığı bilirizki en çok oyuncular sever, siyahı seven oyuncular için tercih edebileceğiniz karanlık tasarımı ile ücretsiz blogger oyun teması karşınızda. Bu tema kullanıcıların gözünü yormadan kendilerini bir teleport döngüsünde hissetmelerini sağlayacaktır.

Ama unutmamak gerekli genel tasarım önerilerinde siyah arkaplan ve beyaz yazı fontu normal kullanıcıları daha çok yorar ve açık renklere göre daha çok boğar. Bunu biraz göze alman gerekli. Kitlene göre hitap ederek daha güzel bir site yapabilirsiniz.

Sitenizi sevmeniz dileğiyle.Deşifre

DEMO İNCELEMEK VE İNDİRMEK İÇİN KULLANIN
http://gooyaabitemplates.com/johny-darkgamer-blogger-template

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.