Gerçek hayattan kopyalanmış çizgi film karakterleri

Gerçek hayattan kopyalanmış çizgi film karakterleri

İçindekiler

cizmeli-kedi

Çizmeli Kedi

Çizmeli kediyi hepimiz biliriz, tatlılığı ile bilinen bir hırsız karakterdi. Animasyon filmler içinde belkide en eğlencelilerinden birisidir diyebiliriz. Geçmiş hayatının verdiği büyük acı ile büyüyen karakter zor durumlardan genellikle masum bakışı ile kurtulmaktadır. Ve gerçekten hayatımızda ona benzeyen bir kedi varmış. Belkide kediye benzeyen bir karakter üretilmiş.

bambi-filmi

Bambi

Bu karakter hakkında pek bir bilgim olmasa da ekranda çok gördüğümüz söylenebilir. Görüntüleri karşılaştırdığımızda karakterin gerçekten de çok benzediğini söylemeliyiz.

simba-cizgi-filmi

Mufasa ve Simba

Simba çizgi filmi olarak karşımıza çıkmıştı. Sürekli yeni maceralara atılan bir aslan çizgi filmiydi. İlham alınmış bir ailesi olduğu anlaşılıyor.

panda-ustad

Üstat Shifu

Kung Fu Panda animasyon filminde karşımıza çıkan karakter gerçekte kedimiydi bilmiyorum. Ama bakışlar bu kediye gerçekten de benziyor.

tod-bakir

Tod ve Bakır

Hiç izlemedim bilmiyorum.

pua

İlk defa görüyorum.

kenai-koda

Kenai ve Koda

Bunuda bilmiyorum ama ayının bakışlar güzel.

sylvester

Sylvester

İşte benim kahramanım, o zamanlarda hep kötü karakterlerin kazanmasını istemiştim. Ama hep gariptirki bize o zamanlar kötülerin hep kaybettiğini iyiliğin güzel ve güçlü olduğunu anlatırlardı. Peki neden gerçek dünyamızda öyle değil. Karakter güzel dünya kötü.

Po

Po

Yine Kung Fu Panda filminden bir karakter. Hatta başrol. İçindeki gücü dışarı çıkar mantığı barındırılan bir animasyon filmdi. Çıkaran oldu mu sormak gerek.

Marlin

Marlin ve Dory

İki bölümlük bir animasyon filmi olan Kayıp Balık Nemo ve Kayıp Balık Dori filmleri çocukların ve gençlerin eğlence ile izledikleri bir filmdi. Garip bir şaplallığı olan balıkcık.

HeiHei

HeiHei

Gözler biraz küçük kalmış.

Ebu

Ebu ve Iago

Hiç görmedim.

shrek

Şrek Eşek

Filmin belkide en etkili karakterlerinden birisi denilebilir. Yeşil dev sonrasında en çok sevilen ve tanınan karakter. Esprileri konuşması ve başından geçen olaylar ile Şrek’in can yoldaşı, kankası. Kanka kankayı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.