SEO Yöntemleri – Karmaşık Yapı » Deşifre

SEO Yöntemleri – Karmaşık Yapı

Anarşi SEO Nedir?

Hepimiz filmlerden duyduk bu kelimeyi, başımıza Anarşistmi olacaksın vs. Ama yıllar sonra bir film izledik ve aslında Anarşinin tamamen bir kargaşadan ibaret olduğunu Kaos ile eşdeğer olduğunu gördük. Ve biz kargaşayı çok sevdik.

Anarşi SEO yöntemi bilgiden daha çok ruhu ve düşünceyi esas alır. Bu nedenle anlık olarak yapılan ek çalışmalar ruhun savaşa dahil olmasıdır. Zeki olan hiç bir insan bir plandan küçük bir fikir için vazgeçmez. Ama ZLine geçiyor. Diğer planlı yapılan çalışmalar çok sıkıcı ve çok uzun vadeli. Biz buna karşıyız, biz karmaşık bir yapı içerisinde Anarşi severleriz.

Anarşi ‘nin Diğerlerine Göre Etkisi

Bunu hiç bilmiyoruz, çünkü Anarşi SEO analiz yaptırmaz. Bir düzeni izlenmek yoktur. Tamamen iç güdüsel olarak savaşılan bir platformdur. Kelime ve cümle bozukluklarına takılmaz. Eğer ilk hedefi yükselmek olan bir kişi zaten içinde Anarşi’yi bulamaz, eğer tam olarak fikrini anlayarak çalışmaları yaparsanız o zaman şüphesizki başarı diğerlerine göre daha erken gelektir. Ama itiraf etmeliyim, Anarşi eğlencelidir, rekabet gücü çok yüksek kelimelerde başarı istiyorsanız çok daha fazla Anarşi Uzmanı bulmanız gerekebilir.

Tamamen farklı bir yöntemler bütünü demek aslında zor, bunu android telefonlarda emui işletim sistemi kullanarak daha görsel daha performanslı hâle getirmek gibi düşünün. Tamamen senkronize yeni bir sistem. Kullanımı daha kolay, tabiki delirmiş olanlar için

SEO ANARŞİ NASIL ORTAYA ÇIKTI

Yazılacak kelimelerin kalmadığı bir dönemden geliyorum ben, bütün cümleler kurulmuş herkes konuşmuş, bizde temel istihbarat yöntemlerini biraz değiştirerek kendimizi anlatmaya başladım. Çok fazla şey söyledik, abartı şekilde sevdik kısa kısa anlattık ama kimsenin alamayacağı şekilde. Bizi botların anlamasını bekledik. Bizim için yeni bir yöntem oluşmuştu ve bunun bir tarifi vardı sadece uzun uzun böyle yapmalısınız. Bu kadar yapmalısınız değildi. Sadece delirmek yeterliydi.

İnsanlar sizin becerilerinizi bir seviyeye çıktıktan sonra onaylıyorlar. Ama garip olan sizin savaştığınız şey onlar için aynı mantıkta değilse ne yaparsanız yapın onaylanmayacaktır. Biz toplumdan nefret eden ve elinde başka hiç bir şeyi kalmamış bir insanım. Burası benim dünyam, burası benim karanlık odam. Burada kuralları kurucular koyar ve ziyaretçiler bir böcektir. Botlar onların eğiticisi. Biz botlara köle olan kişilere pek saygı göstermeyiz. Ama botları insanlardan daha çok severiz. Böyle bir kafaya ulaşırsan yaptığım şeyi de anlarsın.

ڧ ZLine »
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir cevap yazın

Top