Site Yapım Aşamasında Sayfası

Site Yapım Aşamasında Sayfası

İçindekiler

Yeni açtığınız sitelerde yada henüz yapımını bitirmediniz projelerinizde genellikle içerik görülmemesi gereken zamanlarda Site yapım aşamasında sayfası aktif edilmektedir. Genellikle bu durum geçici bir şey olduğu içinde üzerinde uzun uzun çalışmalar yapılmaz, yapılmak istenmez.

Fazla uğraşmadan bu güzel bir flash yapım aşamasında sayfası ekleyebilirsiniz.

Flash tabanlı olarak çalışan yapım aşamasında template olarak adlandıracağımız tasarım üzerinde belirli kısımları değiştirmek mümkündür sadece. Bu kısımlar arkaplan müziği, başlık, iletişim bilgileri, sayfa isim ve temel html dizinlerdir.

Temel düzeyde olsa html bilgisi olan birisi bile kolaylıkla üzerinde düzenlemeler yapabilecektir. Demo sayfasını ve indirme butonlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yapım aşaması yazı kısımları değiştirme hakkında dökümanlarına butonların altından ulaşabilirsiniz.

SİTE YAPIM AŞAMASI

DEMO ADRESİ

. . .

HİZMET VEREMİYORUZ KISMINI DEĞİŞTİRME.

İndirdiğiniz dosyalar içerisinde FTP atmanız gereken dosyalar arasında ‘data.xml’ dosyası bulunmaktadır. Bu dosyayı Not defteri yada alternatifi bir program ile açın. Notepad ++ önerilmektedir.

Dosyayı açtığınızda site üzerindeki yazılar ile zaten karşılaşacaksınız. Nerede ne yazmasını istiyorsanız orayı kendi cümleleriniz ile değiştirerek kaydetmeniz ve ftp atmanız yeterlidir.

YAPIM AŞAMASI SİTE İSİM (title) DEĞİŞTİRME

İndex.php dosyası’nı aynı şekilde açarak site yapım aşamasında sayfası‘nın title kısmını değiştirebilirsiniz. Normal html sayfasıdır, üzerindeki değişiklikler eklenebilir ve normal standartlar çerçevesinde düzenlenebilir.

MÜZİKLİ YAPIM AŞAMASI SAYFASI – SESİ DEĞİŞTİRME

FTP dosyaları içerisindeki ‘Sound.mp3’ silerek aynı isimde kendi ses dosyanızı yüklemeniz yeterlidir. Eğer kapatmak istiyorsanı dosyayı silebilir yada ismini Sound.mp3 dışında bir isim yapabilirsiniz.

AKTİF EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.