VR Box için 3D 360° en iyi animasyon videolar

VR Box için 3D 360° en iyi animasyon videolar

Sanal Gerçeklik, günümüzün en çok ilgilendiği teknoloji sanırım bu. VR box denilen 360 derece video içinde hareket etme özelliği ile gerçektende mükemmel bir duygu yaşatan bu teknoloji ile videoların içindesiniz diyebiliriz. Youtube 360 bu teknolojiye öncülük edenlerden birisi. Sanal Gerçeklik videolarına Youtube üzerinde 360 video kanallarından ulaşabilirsiniz. 360 Animasyonlar, 360 Klipler, 360 geziler ve bir çok özelliği ile insanları kendine hayran bırakan bu teknolojiyi tanıtmaya animasyonları ile başlıyoruz.

İşte en çok dikkatimizi çeken Sanal gerçeklik gözlükleri ile yani VR box ile izleyebileceğiniz en iyi animasyon videoları.

Disney’s PETE’S DRAGON Impressive 360° 4K Video (2016)

Pete ve Ejderhası animasyon filminin videosu olan bu 360 VR Box Videosunda sanki bir ejderhanın sırtındaymış hissini yaşayabilirsiniz. Uçtuğunuz bölge bir yana ejderhanın kanat ve kuyruklarını net bir şekilde görebileceğiniz bu animasyon size güzel bir deneyim yaşatacak.

ROBINSON CRUSOE | 360 Youtube video | Jetzt im Kino

Invasion! Sneak Peek 360

Sizde en çok sevdiğiniz animasyonları ve VR Box Sanal Gerçekçik gözlükleri hakkında yaşadığınız tecrübeleri yoruma yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri