Yerli İmplant Markaları

İmplant Diş Fiyatı Hesapla

Daha net fiyatlar için önerilen kliniklerden muayene randevusu alabilirsiniz.


Yerli İmplant Markaları

İçindekiler

Günümüz implant diş sorunlarının tedavisinde çok yüksek bütçeli fiyatlar çıkması artık çok geride kaldı, bunun ilk nedenlerinden birisi yerli implant ve üreticilerinin artık pazarda yer alması olduğu şüphesiz bir gerçektir. Şu an olduğu gibi Alman implant ve Kore implant markaları gibi en çok tercih edilen markalar tek diş implant için 5 bin TL gibi fiyatlardan bahsedilmektedir. Ama yerli üretici implant markaları ile bu fiyatı 1.000 TL gibi fiyatlara düşürülebilmektedir. Sizin için Türkiye’de en çok kullanılan ve önerilen yerli implant ve üreticilerini listeledik!.

En çok Tercih Edilen Yerli İmplant Markaları!.

yerli implant dişDTI İmplant: Yerli implant markalarının başında gelen DTI bir çok mühendis ve bilim adamların katkısı ile oluşturulmuş bir implant markasıdır. Üniversitelerinde katkısı ile üretim konusunda başarılı bir şekilde ürünlerini çıkararak implant piyasasına ürünlerini sunmaktadır. Yerli implant olan DTI yapılan çalışmalarla birlikte dünyadaki diğer implant ürünlerininde üstünde bir kalite ile ürünler sunmaktadır. CE sertifikası ve FDA onaylı üretim yapan DTI teknolojik cihazları ile implant üretimlerini yapmaktadır.

Implance Dental: 2012 tarihinde kurulan yerli implant markası implantce kısa bir zamanda oldukça hızlı gelişim göstermiştir. Trabzon’da bulunan üretim fabrikası ile kısa zamanda en başarılı implant markalarından birisi olmayı başarmıştır. İmplant pazar payının büyük bir kısmına hizmet veren bu marka uygun fiyatlı implant yaptırmak isteyenler için önerilenler arasında yer almaktadır.

Türkiye’de en çok tercih edilen ve diş poliklinik tarafından en çok önerilen yerli implant markaları listesinde merak ettiğiniz implant markaları görmek istiyorsanız yorumlar kısmından sorularınızı yazabilirsiniz. Güncel içerikler ve bilgiler yeni yerli implant firmalarının açılması ve yenilikleri ile güncellenecektir. Yazı ve markalar hakkındaki düşüncelerinizi de yorum yapabilirsiniz ?

. . . 

Yabancı implant ve Yerli İmplant Markaları Arasındaki Farklar!.

Günümüzde implantlar ile Ağız ve Diş Sağlığı konusunda karşılaşıyoruz. Pek çok insan genel olarak diş kaynaklı sorunlar yaşıyor hatta bu sorunlar diş kaybına kadar gidiyor. Bu durumda dişleri eksik yaşamak istemeyen kişiler kendileri için bir çözüm arıyor. Bu çözümler arasında pek çok tedavi seçeneği bulunuyor. Ancak tüm yöntemlerden daha çok tercih edileni ise diş implantları oluyor. Diş implantları genel tanım olarak yedek diş kökü olmaktadır. Hazırlanan implantlar tamamen doğal dişlere uyacak bir şekilde hazırlanır genel olarak kalıcı olmasına rağmen tercihe göre çıkarılabilen implantlar da hazırlanmaktadır. Diş implantı bir nevi yapay kök yapısıdır. İmplantın yapısı ise titanyum ağırlıklı olmaktadır. İmplantlar çene kemiğine yerleşen kök vidalardır.

İlk olarak 2013 senesinde yerli implant oluşturulmuştu. Ülkemizde üretilen implantlar yüzde 100 yerli ürünlerdir. Günümüzde karşımıza dört adet yerli implant markası çıkıyor. Bunlar ise;

  • Nucleoss implant
  • Implance implant
  • Mode implant
  • Dti implant, şeklinde yerli markalar olmaktadır

Üretilen yerli implantlar genel olarak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerdir. Bunun beraberinde teknolojik donanımı oldukça başarılıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.