4 Ayda 30 Kilo Vermenin Yöntemi Bilinç Altında

Tuğçe Işınsu‘nun Diyetsiz ve Sporsuz şekilde 36 kiloyu rahatlıkla vermesi, bu kiloları verirken sadece bilinç altındaki düşüncesel kodları değiştirmesi beni çok etkiledi. Düşündüğünüz zamanda aslında çok mantıklı olan bir şey.

Zaten yine beynimiz mantığı kendi üretemezken bir yerden duyduğunda oha evet lan çok iyi çok mantıklı ayağına yatıyor.

4 ayda 30 kilo vermiş ve sonrasında yetmemiş keyfi olarak 6 kilo daha vermiş olan Tuğçe bunu çok kolay şekilde rutin hayatına devam ederken bilinçsel yemek kodlarını değiştirdiğinden bahsediyor ve herşeyin başının inanç olduğunuda vurguluyor. Zaten öyle değil mi bir çok kişisel gelişimci bir şeyi başarmak için ilk önce kendinize inanın demiyor mu.

4 Ayda 30 Kilo Vermenin Yöntemi Bilinç Altında

Yiyerek kilo almayanlar içinde, yediklerinde kilo almadıklarına o kadar çok inanıyorlarki bilin altı onların kilo almasını engelliyor diyor.

Bilinç altımızda, yediğimiz şeylerin düşük kalorilerde olduğuna o kadar inanıyoruzki sanki bunların bize kilo aldırmadığına inanır gibi oluyoruz ve zayıflayamayacağımıza da o kadar çok inanıyoruzki vücudumuz kilo vermemize gerek görmüyor. Zaten veremiyorsun hacı ne uğraşıcam muhabbeti yapıyor vücut bize.

Her şeyi başarmak için ilk önce gitmemiz gerek yer belliki bilinç altımız, düşüncelerimiz. Tamamen vücudumuzun kontrolünü beynimizden yaptığımız herkesin ortak noktası. Peki neden temel olarak düşüncelerimizden başlamıyoruz bu yenilenmeye.

Bilinç altımızda, düşüncelerimizi, hayatımızı ve bakış açımızı her şeyi değiştirebiliriz. Bunların başında bunu yapabileceğimize inanmakta vardır.

İlk önce beynimize hükmedebileceğimize inanmalıyız.

Tuğçe Işınsu bu yolda bir çok insana liderlik yaptığı bir gerçek. Tuğçe danışmanlık yaparak bir çok kişiye liderlik yapıyor olsa bile o sadece yolu gösterecektir. Asıl kilo verme yöntemi tamamen bilinç altına kendi hükmetmesi olacaktır.

Beyninizin gücüne varın, hayatınızı değiştirmenin kolay bir yolu var. Başarabileceğinize inanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.