diş teli fiyatları

Arayıcının Efsanesi – Sen Ne Düşünüyorsun?

Arayıcının Efsanesi – Sen Ne Düşünüyorsun?

DİZİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ VE YORUMLARINI
AŞAĞIDAKİ YORUM ALANINDAN BİZİMLE PAYLAŞ

. . .

. . .

Fantastik dizi dünyasının belkide hiç unutamayacağım isimlerinden birisi olarak hafızama kazındı Arayıcının Efsanesi. Orjinal ismi ile Legend of the Seeker yüzeysel bakıldığı zaman standart iyi ve kötünün savaşı ve macerası olarak görülmektedir. Ama dizi oyunculuk ve hikayesi ile izleyicileri kendisine bağlamayı başarmış. İlk bölümü 1 Kasım 2008 tarihinde izleyicilerle buluşmuş olan ve Türkiye’de sadece Arayıcının Efsanesi 1. Sezonu Türkçe Dublaj olarak sunulmuştur.

2. Sezonu Türkçe Altyazı olarak ülkemizde yayına çıkmış olsada asla altyazı izlemem diyen kişilere bile kendisini izletmiştir. Arayıcının efsanesi en büyük hayal kırıklığını 3. Sezonu çekilmemesi ile yaratmıştır. Belkide o dönemlerde hiç tutulmamıştır şimdi popüler bir kitleye ulaşmıştır nedeni tam bilinmez ama sadece 1 ve 2 sezon olarak çekilmiş mükemmel bir dizi olarak büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

ARAYICININ EFSANESİ DİZİ KONUSU

Ölüm döşeğindeki bir kâhin, gelmiş geçmiş en kötü insan olan Darken Rahl’ı öldürecek birinin olduğu kehanetinde bulunur. Bunun üzerine Darken Rahl, yeni doğan tüm çocukları öldürtür ama asıl çocuk bir büyücü tarafından sınırın diğer tarafına kaçırılır. Bu çocuk, kendinin ne kadar önemli biri olduğunu bilmemektedir.

23 yıl sonra, Richard Cypher adlı genç bir korucu, Kahlan Amnell adlı esrarengiz bir kadın ve Zeddicus Zu’l Zorander adlı bir büyücüden oluşan üçlü, kötülerin kötüsü Darken Rahl’ın korkunç planlarını engellemek ve kehanette yazılanı gerçekleştirmek için destansı bir yolculuğa çıkar.

. . .

Arayıcının Efsanesi dizisi hakkında düşüncelerinizi ve eleştirileriniz varsa yorum kısmından tartışmaya sunabilirsiniz.

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Kıl Dönmesi…