Arayıcının Efsanesi 3. Sezon » Deşifre

Arayıcının Efsanesi 3. Sezon

Arayıcının Efsanesi 3. Sezon Yayınlandı mı?

Legend Of The Seeker adıyla 1 kasım 2008 televizyon dizileri arasına katılmıştır. FOX TV’nin Türkçe Dublaj olarak yayınladığı 1 Sezonu ile büyük bir kitleye ulaşmıştır ve gerçekten hayranlıkla izleyen kişileri ekrana bağlamışlardır.

İzleyicilerin ilk hayal kırıklığı  sadece 11 bölümlük 1. sezonu Türkçe Dublaj olarak yayınlanmış olmasıydı. Ama Arayıcının Efsanesi severleri bunuda dert etmedi ve ikinci sezon olan 22 bölümü Türkçe altyazı olarak izlemeye başladılar.

Hayatta altyazı izlemem diyen insanları bu diziyi izlerken gördük. Sonrasında ikinci büyük hayal kırıklığı geldi. 3. Sezon çekilmedi.

Hayranlarını büyük bir üzüntüye boğan bu karara bir çok kişi inanmadı çünkü izleyicileri filmin gerçekten güzel olduğundan emindi ve devamının olmaması gibi bir şey olmayacağından emindi sabırla beklendi. Ama yaklaşık 10 yıl geçti başlangıcından bu zamana kadar.

En son yayınlanan bölümün tarihi, 22 Mayıs 2010 Arayıcının efsanesi 3. sezon çekilmiş olsaydı bu 8 yılda kesinlikle yayınlanmış olurdu. 

. . .

. . .

22. Mayıs 2018 tarihi Arayıcının Efsanesinin en son yayınlanan bölümünün 8. yıl dönümü olacaktır. Takipçilerin ve izleyicilerinin 3. Sezonun yayınlanmaması hakkında ve dizi hakkında genel düşüncenizi, duygularınızı bu konu altına yorum yapabilirsiniz.

Duygularını buraya boşalt, buradaki herkes senin gibi!.

. . .


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir Cevap Yazın

Top