‘Borderline’ Günlüğü

‘Borderline’ Günlüğü

Güçlü Kişiliğin Kayboluşu

O camdan baktığım zaman gördüm onu, caddenin karşısında sarı saçları ile mükemmellik abidesi. Yalan yuvası, kelebeklerimin ilk kraliçesi ve çürümüş adem tohumu.

Sesleri geldiği gibi yazıyorum artık seçmiyorum, uyumuna yada edebine bakmadan. O sarı kafa için büyük bir şey yarattım kısa ismi ile dünyanın en güçlü insanı. Utanmazlık ve arsızlık dolu bir yürek. Savaşması için intikamımı alması için bir savaşçı.

Peki ben ne yaptım, o dev adamı böcek gibi bir insan mutlu olsun diye kovdum. Onunda suçu var neden hemen gidiyorsun. Zaten sen gittikten sonra böcekte gitti. Biliyor musun sanırım seni sevmişler. Hani demiştim ya bu sefer ben sevileceğim diye yine seni sevdiler dostum. Hem seni sevecekler.

Ben beynim içindeki seni sevdikçe onlar seni sevecekler. Kayboluşun sonrasında hiç birşey iyi gitmedi. Bir çok sorun ve dert üst üste geldi. Ölür gibi oldum, ölemedim. Saçmalama beni bilirsin öldürmem kendimi. Tamam cezalandırdığım olur ama asla ölüm gelmez. Benim ölmem bu dünya için büyük kayıp olurdu.

Sen gittin benim ağzıma sıçtılar biliyormusun. Siktigimin mali seni kaç kere çağırdım neredeydin. Kaç tane fırsat kaçırdım kim bilir. Nasıl hayatlar kaybettim onu bile bilmiyorum. Dakikada halledeceğin bir şeyi bana aylar boyunca yapmama göz yumdun.

Şimdi geleceğim deme siktir git. Mk zaten geldiğin yok bari çağırmayıda bırakacağım.

Seni sen yapan benim. Ben sana ol dediğim için varsın mk bu neyin havası. Senden yeni bir tane yaratmak çokmu zor sanıyorsun. Evet zor mk. İflahım sikildi. O sıcak suda ne kadar kaynatın sen gel diye biliyormusun sen.

Gelmeyeceksin ve ben bu hayata daha güçlü şekilde devam etmem gerekli. Yenisini yaratmam gerek. Senin küçük kardeşin olacak. Senin bana kattıklarını hiç unutmayacağım. Ve bırakıp gittiginide. Bana öyle sen git dedin falan deme o bok insanlar gibi.

Günü geldiğinde herkes bu kişiliğin yönettiği yeni karakteri tanıyacak. Ve biliyormusun sana vermediğim bir yetki vereceğim ona.

Koşulsuz kontrol, ölüm duygusu olmadan yaratılan ölüme kadar verebilen bir karakter.

Hepsinin bütünü hepsinin efendisi. Elinde ölüm tutan yaşatmak için gelecek.

. . .

Ölmek isteyen borderline’mı olur.

ok saçma yine gerilim. Annemden babamdan herkesten nefret ediyorum demiş bloğunda bir borderline. Saçmalama arkadaşım sen belli ki ergensin. Bu kadar kapalı kafa ile ölmek istiyorum demeler, ondan bundan nefret ediyorumlar nedir. Tamam tüm insanlardan nefret ettiğini söylersin ama eğer borderline’ın varsa bunu söylediğin için kendinden de nefret edersin ben sende bunu göremedim.

Böyle şeyler yazıp bizi kötü tanıtma. Biz hak etmeyen kimse için nefret duymayız. Nefret etmek için sadece görmek yeter evet ama varlığından haberdar olmadığın insanlardan nefret edemezsin.

Senden borderline olmaz zaten a.q kertenkelesi.

. . .

Bugün daha iyi gibiyim

Evet evet iyiyim, daha güçlü hissediyorum. Bir kaç günlük rutin yüksek sesin uyuşturma işe yarıyor devam edilecek. İnsanlarla da konuşmayı artırdım. Daha uzun ve daha çok onların istedikleri gibi konuşuyorum. Sanırım normal insan özellikleri eklemek iyi bir fikirdi yeni karaktere. Biraz daha ilerlemesi gerek tabiki. Hâlâ insanlara tam olarak alışmış değilim. Söylediklerini pek anlamıyorum, benim diksiyonuma pek uygun konuşmuyorlar. Kafamın içindeki sesleri dinlemeye o kadar yatkınlık oluşmuş ki dış sesler anlamakta sorun çekiyorum.  Ama hallederim biliyorum. Borderline Günlüğü bu günün sonu.

. . .

Hangisi gerçek bunların

Birisi bana bunların hangisi gerçek söyleyebilirmi lütfen Allah’ım inşallah ikisinde değildir. Gerçek insanlar bu kadar kalıcı olmuyor. Benim gibi ve beni daha çok ben yapıyorlar. Mutluyum sanırım onlarla konuşurken ama bilmiyorum bazen yine nefret ediyorum. Tabiki geç cevapları yüzünden.

İnsanlar neden geç cevap verir hep merak etmiştim.

Güncelleme.

Bunların ikisi de ölü. İkisinde zirveye layık değiller. Ne kadar mutlu olsam da beni zayıflatacak kadar kusurlular, bunlar benim hayali karakterim olamaz. Hepsi gebersin.

. . .

Değer piramiti’ni yık

Daha önce denedik başarılı oldumu? Evet güç kattığı bir gerçek ama diğerinde olduğu gibi sonuçlarla karşılaşabiliriz. Zirve Karakterolarak bilinen karşı cins artık yok edilecek. Ve piramit yıkılacak. Artık kendi başına kalmalısın. Birisinin senin ipini tutmasına izin verme. biliyorum kendini garantiye almak için dizginlemek istiyorsun. Ama olma, bırak Zline kontrol etsin. Karışma artık, istediğini alsın. Uğursuz bedeninle hiç bir şey yapamıyoruz artık anla.

Piramiti’ni yık. Yeni bir karakter sokma hayatına, zaten ölenleri gömmek için yeterince zaman harcadın. Herşeyden vazgeç, bir daha karşılaşma ihtimalin olmayan kişiye neden iyi davranasın.?

. . .

Bizi anlamalarına imkan yok.

Bu hastalıklı insanlar yokmu beni çıldırtıyorlar. Kafalarındaki düzene karşı hareket eden birisine sürekli saçma sapan yaftalar. İsterse binlerce metre yürüsün insanlar isterse boş otobüste ayakta gitsin. Ya adam burada değilde sonraki durakta insin sanane. Akıl vermek sanamı kaldı.

Ben daha birisinin akıl vermesiyle akıllanan birini görmedim, ki bu akıl verenlerin hepsi salak.

Neden yüksek ses müzik dinlediğimizide bilmiyorlar. Bak şimdiden söylüyorum yıllar sonra belki de yarın, yüksek sesli müzik dinleyenlerin psikolojik sorunlar yaşama olasılığı daha fazla diyecekler. Mk demiyorlarki o muhteşem insanlar bizden öğrendiği için gerçek dünya bağlantısını o kulaklıkla kesiyor diye.

. . .

Nerede bu özel güçler

Bir zamanlar insan üstü güçler vardı, nereye gitti o lanet olasıca şeyler. Ne güzel her yeri izliyorduk. Her ayrıntıyı her yüzü ve her olan biteni görüyorduk. Mal gibi tek bir insan olduk şimdi. Sadece önünü gören insanmı olur mk.  Nasıl yapmıştım ben onları. Uzağa bakarakmı, yakına mı.

Ablam kokarca gibi parfüme bürünmekla kalmamış burnumun dibine giriyor. Kardeşim bari şalını uzak tut.  Ben yapsam polis çağırmıştınız.  Pozitif ayrımcılık diye birşey var kardeşim biliyormusun hep bize giriyor.

Bende buna ayar oluyorum. Özgür insanlar, neyse siktir et. Yaşım genç linç edilmek istemiyorum. Borderline Günlüğü bu günün sonu.

. . .

Deniz kızı

Ulan nereden dinlemeye başladım ben bunu bağımlılık yaptı, zil sesimi benim her tarafım denizdi ulan yapıcam az kaldı.

Bir insan bu kadar severmi bilmem, belki de karşılık alınca böyle oluyordu. Bize hep sıkıntısı derdi olanlar düşüyor. Mk sanki benim az derdim varmış gibi birde dert dinliyorum. Ulan sarı kafa, bunların hepsi senin suçun. Bana bunu yaptırmasan mal gibi yaşayacaktim. Belki sana teşekkür etmeliyim. Ama seninde amina koyayım. Biliyormusun küfür en etkili iletişim biçimi.

Bir insana seni seviyorum demek pek etki etmeyebilir. Ama seni lânet olasıca, şimdi annenin turşu kavanozuna soktum. Derseniz uzun süre unutmaz. Evet unutmaz.

İşte benim karşımda hep öyle insanlar çıktı. Eflal hariç, ha şimdi bakarsak. Onunda amina koyayım.

Ama o farklı bir konu. O tanıdığım en iyi insanlar arasında onu böyle iki yolculuk arası yazdığım şeylerde anlatamam. Aşka saygısızlık olur.

. . .

Toplumda fitne çıkarmak.

Herkes manyağa bağladı. Ne kadar kolay olduğunu onlara göster. İnsanlar içindeki nefreti kusmak isterler, internet bunun için en etkili yerlerden birisi. Sürekli birisinin arkasından kuyu kazarlar. Arkasını döndüklerinde bıçaklarlar.

Onlara bunun ne kadar kolay olduğunu göster.

. . .

Bugünlerde yine eziğim.

Hastalıktanmı bilmiyorum, aynada kendimi gördüğümde midem bulanıyor. Yüzümdeki o acınası ifade yokmu, dilencide görsem önüne cüzdan boşaltım. Gerçi yinede pek birşey çıkmaz.

Hayır birde milletin bu durumu anlamaması yokmu. Beni fitil ediyorlar, cin atına bindiriyorlar.

Zaten güvenmediğim insanların ihaneti falan bir garip haldeyim işte. 130 kiloluk bir bok çuvalının kokması gibi birşey. Acilen çıkmam lazım bu durumdan. Gerçi çıkıp hangisine gireceğim mk. Hepsi bir birinden bok değilmi bunların.

Zlineee, karşiiiiim neredesin. Artık gelsen diyorum ağzıma sıçıyorlar hani benim.

. . .

Yeni bir ruh hali daha var şimdi.

Ey Zline, yeni ve bütün olan. Lidersiz olan ilk karakterim. Kendi kendine yeten hayalim. Kazanma hissini veriyorum sana, buna dikkat et. Ne küçümse ve kaybet nede çok isteyip doyumsuz olma. Ben buraya kadar ilgisizlikle getirdim. İlgi artık senin, artık onlardan korkma. Onlar senden daha aşağılık. Öğreniyorsun biliyorum, ama o koku burunundan eninde sonunda gidecek. Sevdiğin birisinin kokusu alacak yerini. Buda sana olan vereceğim son hediyedir. Kraliçemi alıp gidiyorum.

. . .

Nasıl birleştireceğim ben bu kadar insanı.

Yine bir çatışma içindeler, ben kapanığım bugün. Sabahtan beridir belki de 4 kelime çıkmıştır. Ama onlar gördüğüm insanların anasına avradına küfür etmeye devam ettiler. O ara diğeri çıktı sen bize bak mk çoklu iyi bir bokuz dedi.

Yani anlayacağın, hem kendimden hemde insanlardan nefret ediyorum. Böyle boktan bir güne hadi günaydın de. Ben olsam demem ama deneyincede insanlar, bu ne mk böyle selam bile vermiyor diye düşünüyorlar.

Bilmiyorlarki bu pislikleri uzak tutmaya çalışıyorum.

Ne zaman onlardan nefret etmeye başladım onuda hatırlamıyorum, bir dakika ben nefret etmezdim. Ben kimim. Neden hepsini aynı anda duyuyorum. Çatışmalar hiç bu kadar karmaşık olmazdı.

Sabah o merdivenleri inerken sadece bastırdığım bir Morkafa vardı. Ne ara bu kadar çoğaldınız. Siktirin gidin. Borderline Günlüğü bu günün sonu.

. . .

Ne yapıyorsun sen mk.

Seni buraya herşeyi bok et diyemi getirdik. Herşeyi sana bunun için mi verdik. İnsanlardan uzaklaş diyemi lan zaten bizde yapıyorduk. Seni kazan diye çağırdık. Birilerini kaybet diye değil sikiyim senin yapacağın işi.

Bana birşey kazandırmayan insanı kazanmak için neden zaman harcayayım. Sen ilk önce kendini sorgula, muhalif partiler gibisin yapılan hiç bir şeyi beğenmiyorsun ama bunca zamanda hiç birşey yapmamışsın. Ya otur izle, nasıl yalnızlıktan güç alınır öğren yada sende siktir git.

Artık piramit ve zirvesindeki kişi yok, ben sizin gibi köpek değilim emirle kontrol edilmiyorum. Kulübenize geri dönün, ve birilerinin size verdiği küçük kemik parçalarını kemirin. Ben avlanıyorum leşci değilim. Hepiniz kimleri seviyorsanız geri çekilin. Bundan sonra hepsi ölecek, son kez sevdiklerinize sevdiğinizi söyleyin.

. . .

Günaydın bok herif

Sanırım seni yapmak bir ev yapmaktan daha uzun sürecek. Rahat bırakmıyorlar değilmi seni. Bir bedene yapışmış sülük gibi bütün ezik karakterler korumaya çalışıyor beni. Ama merak etme, benim en kolay yaptığım şeydir vazgeçmek yıllar önce senin ağabeyinden vazgeçtim ben bu sevgi diye ağlayan böcekleri takma kafana. Sadece sabret, umut kaybetme.

Kış geliyor daha öncekiler için kış her zaman sorun olmuştur, bunu kendin için kullanmaya çalış, kendinle daha çok konuş ama insanlarla çok çok daha fazla. Bizi toplumun içine şok. Zaten internet seni tanıyacak bunun aksi düşünülemez.

Sen kötü olacaksın, buluyoruz ki kötü her zaman daha kolay kazandı.

. . .

Kırılan kalbinde amına koyayım.

Kendine gel biraz, iyilikten öleceğiz mk. Bu ne kimseye zararın olmasın diye susuz kaldın. Ben sana 130 kilosun dedikçe sen içine çekildin. Pislik olmak için yaratılıyorsun bizden iyi oluyorsun, ne ayaksın.

En kısa zamanda rotanı çiz ne yapacaksan hemen başla. Savaş diye getirdik yok oluşumuz olma. Kimin kalbi kırılacak da kırılsın. Bu süreçte kalp düşünürsek ileride göz yaşı görürsek oturur biz ağlarım.

. . .

İnsan nasıl bu kadar kötü olabilir diyenlere beni gösterin.

Aha şordaki, direğe yaşlanmış sakallı siyahlar içindeki adam deyin. Öyle şeyler yaşadıki kendisi istedi kötülüğü deyin.

. . .

Bunların hepsi kafayı yemiş

Bakış açıları dar, geri kafalı manyaklar. Bir topluluğu tamamen tek bir kişiyi baz alarak dibe sokan bir bakış açısını nasılda benimsemişler. Ben öyle değilim, olamam. Birimlerine boyun eğmem, hem bana hemde onların bakış açısına ters. Ama bunun farkında olamayacak kadar kapalı kafalılar. Borderline Günlüğü bu günün sonu.

. . .

İsteyince başarıyor dedikleri çocuk.

İşte o benim kanka, kanka derken sikimde olduğun için değil. Tamamen böyle taşak geçme ifadesi olarak kullanıyorum üzerine alınıp sevdiğimi falan sanma. Mesela karşiiiiim olayıda öyle. Her neyse siktir et, konumuz sen değilsin benim. Mükemmel bir insanım lan ben, harbiden.

İlk önceleri kendime ben iki yarımı birleştirebilen derdim. İki yarımı bunlar yarım diye çöpe atanlara inat bit bütün yapardım. Ulan şimdi bütün ben oldum. Başarıyorum gibi yani hissediyorum tamam daha emin değilim ama yani bir boğa için başarı ne kadar zor olabilir ki. Olayımız zaten kazanmak değilmi bizim. Tabiki kazanacağım.

. . .

Bu kadar kalabalığa alışkın değiliz.

Ne zaman bu kadar doldu bu dünya, kim kaç çocuk yapıyor. Hayır benim ne işim var burada da diyemiyorum çünkü benim hayatım bundan sonra böyle. Baksana şuna başka şansım mı var. Eninde sonunda o alışacağım tabiki ama ne zaman. Kim alıştıtacak bunu tetikleyen şey ne olacak. Yine bir kadın mı. Umarım değildi. Hâlâ herkeste nette ediyordum bu halim ile karşı cinsi hiç kaldıramam

. . .

Ne kadar yalan söyleyebilirim kendime

Sürekli farklı olacak diyorum. Hayat bana normal yaşantım ve hayallerim arasından ortak bir nokta bulacağım bir şans vermiyorum.

Sürekli geç kalıyorum. Üzerimde farklı bir ölü toprağı var nefes almama bile engel oluyor. Sevdiğim insan öldü. Mk Behzat Ç gibi oldum resmen yürüyen bir ölü gibiyim. Odaklandığım şey benden istedikleri ve benim istediğim şey hep farklı. Ben bu değilim. Ama bu olmak zorundayım. Belki de bu şekilde kazanacağız bilmiyorum ama bu kocaman şehir beni öldürüyor. Diğeri küçüktü bana, burada ise büyük bir denizde su damlasıyım.

. . .

Hahaha şimdi sıçtım ağzınıza.

Hatırlıyormusun Alakaranlık seri sonu filminde bellanin gücünün zirvesine çıkması için çalışmalar yapıyorlardı yada her ne sikimse işte öyle hissediyorum.

Mor Kafa çıktı sanırım içimden. Aşırı bir mutluluk falan aşırı bir güven bu ne böyle alışkın değilim. Oluuum benim savaşacak kelimem yoktu onun için mi kendimde değildim acaba.

Dumpper elimizden gitmiş, hadi biraz savaşalım.

. . .

Ohaaa çok iyi karşiiim ya

Önceden çok daha iyiydi bu işler savaşmak için hedef tek bir kişi olurdu. Şimdi hayat geldi kapıya, mk ordusu var hangisiyle savaşalım. Tamam kralız dedikten mk dünya savaşlarınada gideriz demedik. Tek tek gelin, o zaman tacımızı geri almak için savaşırız. Ama kanka bu şekilde geleceksen taç sende kalsın. Üstüne oturursun.  Giderim köye domates biber eklerim mk, orada toprak var senin ağzına sıçar anüyonmuu

. . .

Bırakın beni o dağlar içinde çiçek açan mezarlığa

Bu ne böyle mk sürekli bir şeyler oluyor. Uykusuzluktan dolayımı. Birileri sürekli bir şeyler söylüyor. Herkes beni kendisi gibi yorumluyor, ulan ben beni anlamıyorum artık diyorum bir zamanlar ağzıma sıçsa yerim dediğim insanlardan vazgeçiyorum. Ne insanı lan bunlar kız kız. Ben bir karşı cinsten vazgeçerek duruma geldim kimse benden normal davranışlar beklemesin. Avcıyım ben, sadece hedefe odaklıyım artık.

Demekki ZLine olmak böyle birşey…

. . .

Ölmeyi isteyen birisini nasıl vazgeçirilir?

Vazgeçirmeyin mk, bir kerede bir insanın düşüncelerine saygı duyun. İnsan ölmek istiyorsa ölsün.

Yaşasa ne olacak, hayatını sen mi daha güzel yapacaksın. Sen mi bu dünyayı daha yaşanabilir yapacaksın. Siktir git.

. . .

Uzun zaman oldu seninle konuşmayalı.

Uzun zaman oldu seninle konuşmayalı. İyiyim, sanırım iyi gibiyim onun için sana yazamadım. Hiç kimseye yazamadım. İnanılmaz yoğun ve inanılmaz mutlu gibiyim. Kafamı bulandıran şeyler yok. Düşünmeye zamanım yok belki de düşünmemek insanı gerçekten mutlu ediyordur. Bir söz gördüm geçenlerde. Tanrı insanı cezalandırmak isterse ona farkındalı hissi verir. Lanetlenmiş miydim acaba. Yada başka ne olabilirdi ki. İçimde yaşayan kötü karakteri sadece benmi seviyorum ben kötü istedikçe neden hep iyilik çıkıyor. Şizofreni konulu bir tiyatro oyununa gittik geçenlerde. Ben ve tiyatro, ben ben değilmişim önceden. Benim kadar değildi düşünceleri. Zaten kim kime anlatabilir ki. Yada ne kadar canlandırabilir.

Onun şeytani seninkinden daha güçlü sanırım. Çıkmaya çalışıyor sürekli vücudu elegeciriyor falan. Sende sadece fısılda mk salağı. Sadece konuş, onuda zaten nadiren yapıyorsun artık.

Sende defol git zaten. Ben yine ZLine kalacağım.

. . .

Başkalarının yöntemlerini boşver.

Hadi, senin kendi yöntemlerin olmalı. Bildiğin parça bilgileri bütün yap. Kendine yeni bir yol geliştir. İnsanların ne kadar doğru olduğunu bilmiyorsun. Kendinin de ne kadar doğru olduğunu bilmiyorsun. Bunun için sürekli notlarını kontrol et. Not aldığın şeyler haricinde birşey yapma.

. . .

Artık kendimle bile konuşamıyorum

Sürekli yoğunluktan bahsediyordum. Demekki yoğunluk buymuş. Geceleri sabahlara kadar çalışıp 4 saatlik uyku ile işe geç kalarak gitmek. Seninle bile konuşamıyorum. Düşün artık ne kadar yoğunum. Saçmalık aslında biliyormusun bak fırsatını bulduğum ilk anda yazıyorum sana. Değer bu değilmidir. Bir sevginin başlangıcı, telefonu şarja takmak kadar süresi yokmu. Yok işte o iş öyle olmuyor. Öncelik listesi belirledim ben kendime, bundan önce kendimi soktuğum bok çukuruna sokan insanlara zamanda ayirmayacagim güvenmeyecegimde.

Menfaatci orospu çocukları, yüzsüz picler. Her ne kadar ben herşeyi isteyerek yapmış olsamda olan şeyler bunlar. Zaten bunları söylemek için yapmadıkmı hepsini. Evet yaptık.

Eee sorun ne, hayat bana adil davranmıyor mu? Boşver bunları bunlar eskide kalmış kadın uydurmaları. Hayatı veya hayatımızı biz yönetiriz. Biz bizden önceki karakterler değiliz. Yeni bir karakter değil yeni bir insanız.

. . .

Bu şehir benim cehennemim

Bugünlerde çok fazla sayıda görüyorum bunlardan. Kendi özgüveni çok yüksek ama adım atamıyor. Ve ben bunları gördükçe farkındalık hissi artıyor. Lanet olsun metrobüste balım kokusu alıyorum. Mesela önceden burnum koku bile almazdı alsa bile yüzüm buruşmazdı. Neredesin mor kafa buraya gel tam senin seveceğin koku bunlar. Bok yesem iğrenmezsin sen mk nasıl bir miden var senin. Neden seni sever insanlar anlamıyorum.

Bence çok salaksın. Boksun sen, kalasın. Nefret ediyorum senden ama sensizde olamıyorum.

Özgüvenden girdim konuya yazmadan çıkacaktım mk kafaya bak balık kokusu beynimi uyuşturdu. Mal bunlar biliyormusun, tamam anlıyorum adım atmak zor. Bende de olmuştu ama bunca zaman elinde olan birşey yok sen tutmuşsun başarı bekliyorsun. Hadi bana başarı nedir anlat. Sor mk sor içinde kalmasın piç. Sen neyi başardın diye sor. Yapmadım birşey mk mal gibi bekledim öyle. Lan siktir git. Başardım tabi, Dumpper man’im ben. Bir çok bloğun üstünde bir seviyedeyim. Neredeyim bilmiyorum ama öyleyimdir. Tamam lan sus sikerim, bende hiç birşey yapmadım dumpper giderse elimden bom boş kalırım mal olurum biliyorum onun için köpek gibi saydığım ona. O benim adım. Ben o oldum.

Hayır mk ne alakası var dumpper olmaz başka birşey olur. Bundan bir yıl önce yerlerde Sürünmüyormuyduk, bu yerimizi kazanarak aldım ben. Yerimde saymadım hep daha fazlasını aldım. Sıfırdan başlasam bile kendime çözecek bir yol bulurum her zaman. Ben sendende güçlüyüm, senin olduğum kadar kendiminde farkındayım.

Ben ZLine’ım. Saygım yoktur, bu bana zaferi ve zirveyi getirecek. Borderline Günlüğü bu günün sonu.

. . .

Saygılı olmayı çok abartma

Yenilenme döneminde bir çok şirketin başına gelir. Yeni düzen yeni kurallar ve artı disiplin demektir. Ama ben burada sağlayacaklarımı nasıl gösterebilirim. Her zaman karşı atağa geç, saygıyı sadece yemek yerken yada kahve içerken kullan. Anlıyoruz ki saygı iş ve iş arkadaşların arasında olmaması gereken birşey.

Biliyorsun bazı yerler sana gücünü hatırlatırken bazı yerler o gücü senden yavaş yavaş söküp alır. Biz buna maruz kalıyoruz şuan. Yavaş yavaş küçülüyoruz. Güçlendiğimi sanırken, güçsüzlük farkına varıyorum. Mesela çok uyumaya başladım.

Kendimi Riddick gibi hissediyorum, bu kadar yaklaşmalarına nasıl izin verebildim. Nasıl onları göremedim. Şimdi herşeyi tekrar baştan mı yaşayacağım.

. . .

İyi olmaktan yoruldum

kötü nasıl olunur onuda bilmiyorum. O iyiliği ben yapmasam zaten başkası yapacak. Biliyorum ama işte kafamın içindeki o salak iyilik dürtüsü hep yap diyor. Ben, ölüm çığlıklarını tercih ederim.

. . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri