Google Alternatifi Web Site Reklam Firmaları

Şüphesizki reklam firmaları içinde en iyi geliri sağlayan firma Google Adsense servisidir. Ama google standartlarına göre bir çok site reklamları yayınlamaya yetersiz olarak görülmektedir. İçerikler yetersiz olabilir, içerikleriniz reklam standartlarına uygun olmayabilir veya site içeriğiniz var ama yeterince kaynak olmadığı için kabul edilmiyor olabilirsiniz.

Google Alternatifi Web Site Reklam Firmaları

Tabiki hepimiz web sitelerimizi en başta hobi amaçları için açtık, sonrasında bir çok sosyal aktivite den daha verimli ve eğlenceli olduğunu fark ettiğimiz için sitelerimizi daha çok sevdik. Web sitelerimiz üzerindeki gelişimleri izledik daha da geliştirmek için çalıştık yeni şeyler öğrendik. Sonrasında tabiki yeni özellikler almak için yada yükseltmek için mecburen maddi kaynaklar gerekti. Hobi olarak başlayan bir şeye, sanal dünyadaki bir hayatımıza gerçek hayattan bir şeyler eklemek çok sağlıklı değildir. Bunun için kendi kendini ilerleten sitelere ihtiyaç duyduk. Yani sitelerimiz reklam gelirleri ile kendi giderlerini karşılasınlar isteriz.

Google bu durumda size yardımcı olamıyorsa benim önerebileceğim tek bir firma var, Adcash. Google alternatifi olarak kullanılabilecek belkide en sağlıklı reklam firmasıdır. Ödemeleri güvenli ve zamanlıdır. Tabiki burada anlattığım şeyler eğer dürüst bir site sahibiyseniz olacaktır. Eğer hile kullanmaya çalışırsanız bütün firmalar sizin hesabınızı kapatacaktır…

Adcash Euro olarak çalışmakta olan bildiğim kadarıyla Estonya tabanlı bir firma, ödemeleri her ayın 1 ve 10. günleri arasında eğer bakiyeniz 100 euro üstünde ise ödeme talep edebiliyorsunuz. Ödemeniz 30 gün sonrasında 1 ile 10. günler arasında hesabınızda olacaktır.

Web Sitesinden Adcash İle Nasıl Para Kazanırım?

Adcash ile sitenizdeki reklam gösterimleri ve tıklamalar üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz ama adcash için asıl kazanç kaynağı Site Under reklamlardır. Yani pop-up açılan reklamlar.

Sitenizin herhangi bir yerine eklediğiniz Site under kodu ile ziyaretçilerek sayfaya tıkladığında pop-up reklam açtırırsınız. Bu reklamı sınırlama şansınız vardır. Reklam bölgelerim kısmından site under reklamlarını bir ip için günde kaç kere gösterleceğini ayarlayabilirsiniz.

Adcash Reklamları hakkında geniş makaleyi buradan inceleyebilirsiniz.

NOT: Adcash kazançları ilk başlangıca göre zamanla artmaktadır. Bu durum site ziyaretlerine görede değişmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri