Porselen Diş Kaplama Fiyatları

Porselen Diş Kaplama Fiyatları

Porselen diş kaplama porselenden elde edilen bir malzemedir. Bu kaplama yöntemi ile dişin üst yüzü kaplanır ve son derece sağlıklı bir yöntemdir. Porselen diş bir estetik ürünüdür ve gülüşlerinizin daha güzel olmasını sağlar. Böylece özgüven sahibi olabilir ve kendinize olan beğeninizi geri kazanabilirsiniz. Bizler de sizleri daha mutlu edebilmek adına protez diş kaplaması yapıyoruz. Protez diş fiyatları ise oldukça değişkendir. Bunun için bize gelmenizde fayda var.
Porselen diş kaplama ağzınızın daha sağlıklı görünmesini ve kusursuz bir gülüşe sahip olmanızı sağlar. Bizler her hastaya uygun personel diş yapıyoruz ve böylece ağız yapınıza uygun dişler ile yepyeni bir hayata başlayabiliyorsunuz. Porselen dişlerimiz kaliteli bir şekilde ve uzun ömürlü olarak üretilir ve takımı esnasında sizlere asla zarar vermez.

Bölgesel Değişiklik Gösteren Ortalama Porselen Diş Fiyatları KDV Dahil %8
Veneer Kron ( Zirkonyum Kaplama ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç* )  599 TL
Veneer Kron ( Porselen ) ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç )  580 TL
Laminate Veneer ( Seramik )  1250 TL
Kuron Sökümü  99 TL
Geçici Kuron ( Tek diş )  129 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )  1100 TL
Diş Çekimi  130 TL

Porselen Diş Çeşitleri Nelerdir?

Porselen diş çeşitleri birden fazladır. Doktorunuz sizlerin diş yapınıza uygun bir şekilde porselen diş tasarımı yapacaktır. Porselen diş kaplama fiyatları ve çeşitleri şu şekilde sıralanabilir; porselen diş kaplama, seramik diş kaplama ve metal diş kaplama. Saydığımız üç kaplama çeşidinde her birinin ana malzemesi porselendir. Tek farkı yardımcı malzeme metal ve seramiktir.

Porselen diş fiyatları kullanılan yardımcı malzemeye göre farklılık gösteriyor. Porselen diş yapımında önemli olan kişinin diş rengine uygun olan porselen dişi seçmektir. Bizler de sizin diş renginize uygun porselen diş yapıyoruz. Bizler porselen diş yapılacak dişin bulunduğu konuma göre porselen diş yardımcı maddesi kullanıyoruz. Yani dişinizin konumuna göre ya metal porselen diş ya da seramik diş kaplama tercih ediyoruz.

Full Porselen Diş Kaplama Nasıl Olur?

Beyaz Dişler

Full porselen diş kaplama dediğimiz yöntem dişin önlü arkalı kaplanmasıdır. Bizler de ihtiyaca yönelik önlü arkalı dişlerinizi porselen kaplama yapıyoruz. Bu porselen diş yöntemini uygulamak oldukça uzun bir işlemdir. Bu dişi yaparken seramik parça üzerine seramik cam koyarak porselen dişi eski dişinize kaplıyoruz. Böylece porselen diş pekiştirilerek daha sağlam hale gelir. Bu içeriğin yapısı tamamen seramikten oluşuyor. Önlü arkalı olduğu için yapım aşaması vakit alıyor
fakat bir o kadar da uzun ömürlü oluyor. Ön diş kaplama sadece ön yüzü kapatmayı sağlar ve estetik açısından sizi güvende hissettirir. Birçok hasta bu yöntemi kullanmayı tercih ediyor çünkü iki yüzlü daha uzun sürdüğü için ve arka taraf görünmediği için pek çok kişi böyle bir işle ilgilenmeyi tercih etmiyor.

Tek Diş Porselen Kaplama Fiyatları

Hastanemizde tek diş porselen kaplama hizmeti de veriyoruz. Tek diş kaplama genelde herhangi bir kaza sonucu tek bir dişin hasar alması nedeni ile yapılır. Elbette hangi tür porselen diş kaplamanın dişinize uygun olduğuna hastanemizde bulunan uzman doktorlar karar veriyor. Onların kararı ve sizin isteğiniz sonucu ortak bir noktaya varılarak porselen diş kaplama işlemine başlanıyor. Tek diş kaplama oldukça kısa sürüyor ve size acı vermiyor.

Diş Kaplama

Porselen diş fiyatları arasında tek diş kaplama da oldukça önemli bir etken. Porselen diş kaplama çarpık dişlere sahip bireylere, dişleri eksik olan kişilere, çürük ve kırık dişlere sahip kişilere uygulanır. Porselen diş yaptıramayan kişiler ise; dişlerinde büyük oranda çürük olan kişiler, ileri düzeyde diş eti rahatsızlığı bulunan kişiler ve diş etlerinde enfeksiyon olan kişiler olarak sayılabilir. Bu teşhisi koyabilmemiz için hastanemize gelip uzman doktorlarımıza muayene olmanız gerekmektedir. Böylece sizi doğru bir şekilde yönlendirebilir ve porselen diş fiyatları hakkında detaylı bilgi verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri