Sevgililer gününde erkeğe ne hediye alınır ?

Sevgililer gününde erkeğe ne hediye alınır ?

Erkekler olarak yine bir özel gün vakası ile baş başayız. Yerli yersiz gerginlikler telaşlar ve aylarca önceden hazırlanmış olan büyük beklentiler. Beklentileri karşılanmaması durumunda yapılacak tripler. Hepsi hazır. Sanırım erkeklere verilebilecek duygusal olarak en iyi hediye bu gerginliklere olgunlukla yaklaşarak izin vermemektir.

Öncelikle almanızı önermediğimiz birkaç şeyden bahsedelim.

  • Kadınlar erkeklerden çok farklı şeyler beklerler. Ama konu bir erkeğe hediye almaya gelince ilk akıllarına gelen şey parfümdür. resmen kendinize alınmasını istediğiniz şeyi karşı tarafa almak gibi bir şey bu. Yapmayın, parfüm olmaz.
  • Kalem, kravat, çorap gibi şeylerden kaçının. Erkekler ve kadınlar arasındaki en belirgin fark kadınlar kullanacakları hediyeleri severler, erkekler ise saklayacakları. Uzun süre kalıcı olabilecek şeyleri. Diğer türlü parfüm bittiği zaman bunu siz aldığınız için şişesini saklamasının ne anlamı var. Yada uzun yıllar kalması için kullanmadan sadece koklamasını mı bekliyorsunuz?

1. En başlıca şey yine aklınıza gelen şey tabi ki saattir. Ama normal bir saat değil gösterişli bir saat. Pahalı değil ama gösterişli. Erkek arkadaşınızın zevkine göre son zamanlarda çokca moda olan kombin saatlerden alabilirsiniz.


2. Giyim, 14. Şubatın soğuklarında belkide en kolay alınabilecek şeylerden birisidir. Set halinde satın alabileceğiniz, Atkı, bere ve eldiven takımı erkek arkadaşınız için uygun bir hediyedir.


3. Bütün erkekler oyunu sever, farklı oyun türlerini sevsek de hep severiz. Eğer maddi durumunuz varsa erkek arkadaşınıza bir Playstation yada Xbox alabilirsiniz emin olun çok sevinecektir. O kadar maddi durumunuz yoksa sevdiği oyun türünden herhangi bir oyun hediye edebilirsiniz. Ama cevaplar kişiye göre değişebilir. “-Korsan sever birisi ise bu kadar para buna verilirmi internetden 1 günde indiriyorum ben bunu diyebilir.” Korsan’a hayır diyen bir kişi ise,  çok sevinebilir.


4. Araç aksesuarları, Erkekler araçlarını severler. Arabası için herhangi bir ek hediye edebilirsiniz. Araç konusu açıldığında dikkatle takip edin kesinlikle ağzından kaçıracaktır. Öneri olarak popüler tercihler arasında araç navigasyon setlerine ağırlık verebilirsiniz.


5. Biz erkekler para ile alabileceğiniz bir çok şeyden mutlu olmayız. Zaten genç yaşlardan beridir her istediğimizi bir şekilde uğraşarak çalışarak aldığımız için her zaman ulaşabildiğimiz şeyleri sizden gelmiş olsa bile büyük bir şekilde memnun olamayabiliriz. Erkek arkadaşınız için en büyük hediye kendi elinizle yaptığınız, düşündüğünüz bir şey olacaktır. Okuduğunuz bir kitapta o aklına geldiğinde çizdiğiniz cümlenin altı veya bir erkek için en önemlisi belkide güven. Evet siz bir erkek için sadece güven ve sadakat verin. Gerisini o halledecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.